Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak, ti miért váltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak, ti miért váltatok el? Mind a ketten egyetértetek az okában és mindig is tudtátok, hogy nem passzoltok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Jól működött, 7 éve együtt voltunk már, mikor összeházasodtunk, majd 19 hónapig voltunk házasok.


Igazából boldogok voltunk az esküvő is csodálatos volt, de elmúlt az érzés.

2022. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Az volt feleségem leszarta a 2 gyerekünket és engem is. Dolgozni nem akart elmenni, amit meg is beszéltünk, hogy akkor a gyerekekkel fog foglalkozni. A végén semmit nem csinált. Szex alig volt, hiába mondtam, hogy nekem kevés. Az elején teljesen mást mutatott. Nem vette komolyan a problémáinkat. Megismerkedtem a mostani feleségemmel és beleszerettem. Az előző kapcsolatból lévő gyerekeimre jobban figyel, mint a saját anyjuk. A mostani feleségemmel van azóta 2 közös gyermek. Gondoskodik a családunkról, dolgozik, finomakat főz nekünk. Előző házasságom utolsó éveiben konzerveken éltünk. Az exem nem akarta elfogadni, hogy válni akarok. Sajnos utólag rájöttem, hogy neki mennyire fontos volt a pénz és a kényelem. A legnagyobb problémája az volt a válással, hogy vele mi lesz anyagilag (nem a gyerekek és nem is én voltam neki fontos). A mostani feleségem kiállt mellettem akkor is, amikor elveszítettem a munkahelyem és most kevesebbet keresek az új helyen. A legfontosabb számomra, hogy mind a 4 gyerekemet szereti és együtt neveljük. Életem legjobb döntése volt a válás.
2022. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Félreqrt a kedves én pedig korán értem haza...
2022. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

28 évi házzaság után hagyott el a volt feleségem.

Annyi volt a bűnöm,hogy volt egy betegségem amiből még most sem tudtam teljesen felépülni.

Ennek már lassan 3 éve.

Amig én betegen nyomtam az ágyat ő más pasi ágyában nyomta.

Paszoltunk egymáshoz van 3 gyerekünk akik már felnőttek de közbe jött a betegség.

Nem értetünk egyett a válás okairól és a gyerekek sem már másfél éve,hogy itt hagyott bennünket azóta nem látta gyerekeit.

És szerintem nem is érdekli,hogy mi van velük.

Jobban érdekli az új egészséges pasija.

Igaz a mondás azon része,hogy a házastársad váláskor ismered meg.

2022. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi "csak" élettársak voltunk, 15 évig. Kapcsolatunk 13. évében már mondta a drága, hogy nem tudja, hogy folytassuk-e vagy sem. (Ő L én F).

Én kértem, hogy beszéljük meg, mondja ki, hogy szerinte mi nem stimmel, minek kellene másképpen lennie, mi hiányzik neki ahhoz a feelinghez, ami a kapcsolatunk elején volt, stb. Csak nyimmegés nyámmogás, nemtudomozás, majd egy időre hazaköltözött az anyjához. Na akkor kellett volna kiraknom, mint macskát szarni, de ehelyett szinte elvárta, hogy én otthon egyedül várjak rá, amíg eldönti mit is akar. Sajnos az akkori önbecsülés-szintem nem tette lehetővé, hogy ezt kikérjem magamnak. Aztán két évre még visszajött hozzám, de már bennem sem épült vissza a bizalom teljesen.

Aztán két évre rá, hogy visszajött, végülis magyarázat és minden különösebb indok vagy megbeszélési szándék nélkül elment. És nem egy másik pasi karjaiba, hanem az anyjához.

Ennek 9 éve, én össz-vissz annyit tartok felróhatónak őneki, hogy képtelen volt egyenesen kommunikálni, holott bennem megvolt a szándék és a hajlandóság. Nem is azzal bántott meg, hogy "szakított", hanem azzal ahogy tette.

2022. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!