Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a lehetőségeim 1 évessel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lehetőségeim 1 évessel válás után nőként? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem elhagyott egy másik nőért és egyedül maradtam az 1 éves kislányunkkal. A ház, ahol élünk és ahova a lakcímünk is szól, az a férjem 1/1 tulajdona. Valaki volt már ugyanilyen helyzetben? Mi történt a válás után? El kellett hagyni a kiskorúval az ingatlant?

2022. nov. 4. 22:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
93%

30#

Igazad van. Magamból indultam ki..

Én sajnos nulláról indultam és a házasság alatt szereztem meg mindent, ami papírok szerint fifti-fifti

Minden esetben ki kell kérni szakértő véleményét! A teljes sztori nem ismert….

2022. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, te nem érzed amúgy gáznak, hogy a nagy nullával odaszülsz másnak a házába, és utána még a másikat rakatnád ki a tulajdonából.


Én ezt nőként full gusztustalannak találom. Ha ezt próbálnád eljátszani velem, tutira odahordanék mindenféle cig*nyt a házba melléd, míg ki nem készülnél ideileg.

2022. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es: a stílus maga az ember :) nyilván rád is rád férne egy teràpia, sajnàlom, hogy a frusztrációdat itt éled ki.


Nem, nem érzem gáznak. Ugyanis a kapcsolat elején győzködtem, hogy vegyünk KÖZÖS lakást. Vagy hagy fizethessem ki a felét. Ő pedig minden alkalommal a hatalmas szerelmével meggyőzött, hogy bármi történjen, ez a ház a gyerekünkké és aki el akarja hagyni a másikat, az elköltözik a házból.


Nem így lett, úgyhogy nem is érzem igazságosnak sem. :)

2022. nov. 7. 16:55
 34/43 anonim ***** válasza:
71%
Hat ilyen hülyeségbe belemenni már bocs…gyanúsnak kellett volna lennie, hogy nem akar veled közös ingatlant venni. Nem véletlenül: így simán kirakhat téged onnan és viheti oda az új nőket.
2022. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%

Ha ki tudtad volna fizetni a lakás felét, akkor ezek szerint igencsak nagy megtakarításod van. Akkor menjél albérletbe, vegyél belőle egy garzont vagy valami, ne mást túrjál ki.


Meg nehogy úgy járj, hogy apuka kéri a felügyeletet, és mivel neki van hova vinnie a gyereket, neked meg nincs megkapja. Vagy eladja a fejed felől a lakást.

2022. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
35: nincs megtakarításom, ne okoskodj. 3 millió forintos ingatlanról beszélünk.
2022. nov. 7. 18:05
 37/43 A kérdező kommentje:

Vagyis mikor összejöttünk ennyi volt, ennyièrt vette. Vidéki ház. Lehetett még pár éve.


Megint megy az áldozat hibáztatás. Gusztustalan.

Apuka nem veszi magához, hisz 2 hét alatt egy fél napra látta. :)

2022. nov. 7. 18:10
 38/43 anonim ***** válasza:
39%

Ja, k*rva nagy áldozat vagy, hogy pucér fenékre vállalsz gyereket, miközben a csapból is az folyik, hányan válnak el.


El kellett volna menni gyerek előtt tanulni, dolgozni, anyagilag alapozni kicsit.


Most ha eladja az ingatlant, majd mentek az utcára a gyerekkel?

2022. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Több év gimis szerelem után nem ezt várta az ember. Kívánom neked sose éld át!
2022. nov. 7. 18:27
 40/43 anonim ***** válasza:
79%

Köszi, biztos nem fogom átélni, mert nekem nem derogált keményen dolgozni, és bár már 20 évesen együtt voltam a férjemmmel, volt annyi eszem, hogy előbb megteremtettem az alapokat, csak utána gyereket.


Pedig soha egy percig eszembe nem jutott, hogy elválnánk, de mégis hogy lehet úgy szülni, hogy ha a másikkal bármi van, én éhenhalok gyerekestől?


Esküszöm, nem értem, minden nap van 5 ilyen kérdés, hogy nincs semmi, csak a gyerekem, mit csináljak...?


Menjél anyaotthonba a gyerekkel.

2022. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!