Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom a válópert beadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a válópert beadni?

Figyelt kérdés
18 év ( bár ne vártam volna eddig) házasság után úgy döntöttem hogy beadom a válopert mert már nem bírom tovább a megaláztatást a verést! 2 gyermekem van és most kérdezném azokat a szülőket is hogyan tovább 2 gyerekkel ( kiskorúak de már nem olyan kicsik)szülői támaszra nincs nagy lehetőségem albérleteket hivtam már de nem hajlandóak 2 kiskorú gyerekkel kiadni! Eladtuk a házunkat vettünk egy másikat de az még nem lakható így jelenleg anyósomnál lakunk! Kicsit zavaros lehet az írásom de most ezt nézzétek el nekem!
2022. nov. 22. 08:05
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
91%
Kezdésnek làtleletet, meg a feljelentést add be.
2022. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

1es 2 gyerekkel? Ahaa...


Kérdező keress dgy albérletet, költözz el, ha szerencséd van hagyja, hogy a gyerekekkel költözz!

Utána mehet a látlelet is, ügyvéd, ha van rá pénzed, ga nincs, akkor ügyvéd nélkül bíróság.

2022. nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

1. Látlelet ma.

2. Bíróságra bemész, kb. 30 000 Ft illetéket kell fizetni és kitölteni a papírokat. Ettől a naptól a vagyonközösség megszűnik jogilag. Az egy másik dolog, hogy a gyakorlatban mikorra és hogyan realizálódik.

Ő nem akar válni?

2022. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Négyen laktok együtt?

Az anyósod nem véd meg?


A nane.hu segélyvonalát is hívd fel!

2022. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszoló gyereket hagya e hogy vigyem? Elzavart a gyerekeivel eggyütt! Ennek az embernek nincsennek érzelmei senki iránt!
2022. nov. 22. 08:48
 6/15 A kérdező kommentje:
A 8 éves gyerekem azt kérdezte tegnap mikor hazahoztam az iskolából hogy anya megint megvert?
2022. nov. 22. 08:49
 7/15 A kérdező kommentje:
Sehova nem tudok menni mert elvette a kocsi kulcsot
2022. nov. 22. 08:50
 8/15 A kérdező kommentje:
Az anyósom mellettem van nekem ad igazat!
2022. nov. 22. 08:50
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Ja, melletted van, persze. És csak csendben nézi, hogy az idióta fia mit csinál, ahelyett, hogy jól a szőrös seggébe rúgna, ha már eddig nem volt képes megnevelni ezt a gyökér csemetéjét.
2022. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem, mit akarsz. Pénzed nincs, laknod hol nincs, akkor menjél a híd alá, a gyerekek meg intézetbe.


Vagy nem értem, mit akarsz, válni is csak akkor tud az ember, ha van miből és hol megélni utána, ez az igazság

2022. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!