Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amikor már csak az tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már csak az tart össze, hogy válás esetnén anyagilag nem bírnád az albérletet fizetni...hogyan lehet túlélni a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék, köszönöm
2022. dec. 5. 05:20
1 2 3 4
 1/32 Mathus ***** válasza:
47%
szeretőt kell tartani, aki boostolja az egódat. lehetőleg másik városban és havonta 1-2 alkalommal találkozni. így minden alkalomra megvan az "újdonság varázsa", a lebukás esélye minimális és a köztes időben meg jön a plusz figyelem chatben. így BÁRMEDDIG ki lehet húzni.
2022. dec. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Haza lehet költözni a szülőkhöz, vagy társbérletet keresni.
2022. dec. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Máshoz költözöl albérletbe, csak nyilván ott megosztod 1-3 emberrel a lakást.
2022. dec. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, de pontosan ebben a helyzetben vagyok én is.

Akár a kérdést is írhattam volna.

Egy kicsit az segít a túlélésben, hogy legalább tudom, hogy vége van. Most lábon hordom ki az elengedést, ha érted mire gondolok.

2022. dec. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az embernek nincsenek választási lehetőségei, akkor a kényszer erőt ad. Képes vagy tűrni, mert jobb így, mint a híd alatt.
2022. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Együtt éltek, mint két lakótárs. Nem érdekel mit csinál, hova megy. A költségeket megosztjátok. Nem mosol, nem főzöl rá. A lakást azért rendben tartod, mert nem szereted a koszt. Nem mész a családjához, őt sem viszed a tiedhez.
2022. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Választás mindig van, csak nem mindegyik kényelmes.
2022. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kompromisszumos albérlet, amíg talpra nem állsz, esetleg meg lehetbpályázni önkormányzati lakásokat azoknak olcsóbb a bérlete
2022. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ja, csak ha nincs ismerősöd, akkor az életben nem fogsz lakást kapni.
2022. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért az sem mindegy, hogy közös- e a lakás, és hogy van-e gyerek.
2022. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!