Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elkezdett a férjem agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett a férjem agresszív lenni miota megvan a kicsi, meg is pofozott. Válnék de leginkább magunkat a gyerekkel külföldön tudnám eltartani, ott éltünk egy ideig a ferjemmel. Vissza szeretnék menni, van rá vmi lehetőség? A többi lent:

Figyelt kérdés

A gyámhatóság adhat kizárólagos szülői felügyeletet? Ezt csak azért kérdezem mert tudom hogy a férjem nem irna alá hogy kulfoldre vihessem.

Viszont a gyerek előtt is orditozik kiabál, dühöng , csapkod hogy felhivja magára a figyelmet. Es nem utolsó sorban meg is pofozott, mar nem tudom szeretni.


Sajnos hosszú történet de megvettük kb egyharmad áron a szülői házat, es engem atvertek ezzel is,mert ugy egyeztek meg a hatam mögött hogy orokseg, ajándékozás a férjem részére, ugymond kimaradtam ebből.

Ekkor már megvolt a baba engem bele se vontak.


A lényeg: én nem tudnám itt eltartani magunkat amilyen árak,fizuk vannak, nyugaton lenne segitsegem (testvérem) es munkám is .


Szerintetek valahogy meg lehetne oldani hogy kiköltözzek a gyerekkel?



2022. dec. 9. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem engedelyeznék ?

Nem akarnám elválasztani az apjától sem , ha akar jöjjön, csak az a lényeg hogy en semmi segítség nélkül itt nem tudnám eltartani magunkat vagy nagyon nehezen.

2022. dec. 9. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok jogász, ehhez egy családjogi szakembert kell megkérdezned. De én úgy tudom, hogy csak mindkét szülő beleegyezésével lehet a gyereket külföldre vinni, ha közös felügyelet van, mert nem korlátozhatod a szülői jogok gyakorlását. Szerintem ahhoz, hogy ezt megtehesd, ki kell mondani a bíróságnak, hogy kizárólagos a felügyeleti jog, tehát be kell bizonyítanod az ő alkalmatlanságát. De ezt tényleg jogásszal beszéld meg, ne itt tedd fel a kérdést egy csapat laikusnak.
2022. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beadod a válást és elindítod a gyerekelhelyezést. Ha nálad helyezik el a gyereket, akkor gyámhatósági engedéllyel kiköltözhetsz a gyerekkel. Ehhez bizonyítanod kell, hogy a gyereknek jobb életet tudsz biztosítani külföldön. Munkáltatói igazolás kell a külföldi munkádról, környezettanulmány a lakásról, ahol laktok, és igazolás, hogy a gyerek megfelelő intézménybe jár (óvóda, iskola).
2022. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki megdob kővel dobd vissza kenyèrrel. Ha megüti az egyik arcodat tarsd oda a masikat. Szeresd felebaràtodat mint önmagadat. Soha ne vàlj el hàzassagot ne törj
2022. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
#4-es te nyugodtan szenvedhetsz, de mindenkinek joga van jobb életre.
2022. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 soha ne valj el?

Mindig is megengedett volt a válás vmivel nem vagy tisztában. Még a Jó Isten is megengedte csak annyira tudtlan vagy mint egy középkori aki csak azt veszi be amit al pap prédikál. Utannanezni lehet nem össze vissza beszélni

2023. aug. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!