Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi ez az apropenz a gyerekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az apropenz a gyerekre valaskor 15-20-30-40e ft? Tiszta szegyen ez az ország, külföldön pl.Holl 500E/hó Egy étterembe elköltök egy kajara ennyit, akkor ennyit jelent egy gyerek,mint egy "tányér étel" es milyen ember az aki még azt is sajnálja?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Talán nem kéne elválni, olyan párt választani, akivel örökké vagy... hamisan esküdtél hogy jóban-rosszban? Valójában csak jóban?
2022. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt kene szabalyozni hogy aki otthagyja a masikat egyedul sz.rban a saját gyerekével, fizessen kártéritést. Es azt emelni milliosra.
2022. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

1 mer az olyan egyszerű ahugy megálmodtad...

Itt nincs asszonytartás.

A 40 viszonyokhoz képest nem olyan rossz.

2022. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ja, 1-es, csak ehhez két ember kellm..
2022. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én sem értem. A férjem is kb. ennyit szeretne fizetni, ezzel már többször is bepróbálkozott, én meg minden alkalommal összeírtam neki a gyerekünkkel kapcsolatos legalapvetőbb kiadásokat. Minden alkalommal kénytelen volt belátni, hogy a zsebébe kell nyúlnia, mert ugyanezt a pénzt én is elköltöm a gyerekünkre, ráadásul én még nevelem/gondozom is, ami gyakorlatilag lehetetlenné teszi, hogy olyan munkahelyre menjek, ahol többet is kereshetnék.
2022. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne csodálkozzunk ezen amikor Magyarországon az összes dolgozó bejelentett ember fele 260 ezer alatt keres.
2022. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
#6 vagy még annyira sem. A nettó szakmunkás minimálbér 173ezer, ennek a kb 20-25% 34-43 ezer. Nyilván le leszek pontozva, de kb ez is olyan megfontolás, mint a családi pótlék elve... vannak, akik "arra" szülik a gyereket.
2022. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ja csak az bruttó volt azt hiszem #7. Pár napja volt az ATV-ben és abban volt egy ilyen kimutatás, miszerint a dolgozók fele 260 alatt keres. De azt hiszem ez bruttó volt.
2022. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
6-8 vagyok. Mondjuk aztán nem biztos. Megpróbálom megkeresem ezt a műsort. Bruttó meg nem nagyon lehetett hiszen 200 körül van a minimálbér. Ha véletlen megtalálom akkor belinkelem...
2022. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

21 ezer forint / gyerek. Két közös gyerek van. Ezt sem fizeti már lassan 2 éve. A végrehajtó még mindig ül rajta, nyáron adtam be. Se bejelentett munkája, se ingatlan a nevén.

Ez van, tehetetlen vagyok.

2022. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!