Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvaltunk, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvaltunk, de még mindig szeretem. Lehet még esély?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve külön élünk a férjemmel, és 1 éve el is váltunk. Nekem amióta külön élünk folyamatosan volt párkapcsolatom 1 hosszabb és 1-2 "próbálkozás", de valami hiányzott. Az utóbbi után rájöttem, miért nem működtek. Szerelmes vagyok a volt férjembe. Elmondtam neki hogy sokat gondolkodtam az egészen és már bánom. Nagyon meglepődött. Nem mondott semmit együttérzően beszélt velem. Neki azóta nincs párja. Sokáig várt rám. Attól félek, hogy ő ezt már teljesen lezárta és semmi remény. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2022. dec. 12. 02:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért váltatok el?
2022. dec. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen, pont így. De nincs esély. A bizalomnak annyi, ilyen esetben pedig sokkal inkább egyedül, mint egy ilyen emberrel. Jól vagyok, nem hiányzik egy stresszforrás az életemből és azt sem látom ez hogyan változhatna meg. Élvezem az egyedüllétet, annyi év szívás után.
2022. dec. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a volt férjed tudja, kénytelen leszel őszintén rákérdezni.
2022. dec. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nehogy megbeszéljétek ki főzze a sapkás krumplit! egyből válni kell. mkst akkor főzzed magadnak! :D
2022. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szóval először szeretted, aztán nem szeretted, most meg megint szereted. Gratulálok! Szegény exférjed...
2022. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiatalon hazasodtunk. Hitel, ház, felújítás. Bántották egymást szavakkal, azt éreztem semmibe vagyok nézve. Már nem tudtam tovább húzni és a családom is azt mondta csak tönkre megyek.
2022. dec. 12. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a válás előtt nyögte be az apósom, hogy a lánya még szeret engem.

Bocs, de ez a hajó már elment.

2022. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Idővel az ember képes arra, hogy csak a szépre emlékezzen. Én is jelenleg kapcsolatban élek, de volt hogy az exem (akivel 6 évig együtt voltam) eszembe jutott. Mert voltak szép pillanatok, a megismerkedés, az udvarlás, kirándulások... Na ezek maradnak meg, de hogy a végén milyen szürkék lettünk és egymás mellett éltünk, na az nem hiányzik végképp.


Ha összejönnétek, akkor biztos az elején a világ urainak éreznétek magatokat, majd jönnének a problémák újból. Erősnek kell lenned

2022. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem az az ember hiányzik akitől elváltál, hanem az akihez hozzá mentél.
2022. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!