Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után milyen lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után milyen lett az életed, boldogabb lettél, esetleg megbántad?

Figyelt kérdés

#Válás, élet
2022. dec. 14. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Körülöttem nagyon sokan elvaltak. Így leirom ha gondolod. Általában akik menni akartakabbol a kapcsolatból, mindenki boldog. Nyilván pár évről beszélünk még 5/6.Egyik a nővérem, elvalt rá egy évre megismerte a mostani férjét,és hát ég és föld. Nagyon boldogok. Baráti körben, volt ahol a férfi lépett ki, volt ahol nő,volt aki 3 miatt es eddig úgy tűnik boldogok. A többség aki nem az, van aki sajnos nagyon az alkohol rabja lett azóta, akiket elhagytak...van aki több év után sem talált új párra, nem boldog, sajnos ezt látom.. Van aki egyedül van, de nagyon jól el van, nem is akar párkapcsolatot, több éve. Azt nyilván érzed ha annyira nem jó a házasság, hogy egyedül is jobb lenne. Másképp, hogyan lehetne megbanni.?! Aki 3 fel miatt lépett ki, az is azt mondta, ha ennek a kapcsolatnak is vége lesz is meg érte, mert az elozoben csak úszott a langyos semmiben.. Szóval mit kell megbanni? Ha már nem szereted,és el válsz? Esélyt adsz egy boldog életre.Ha meg nem jön jobb, akkor meg mit? Hogy nem maradtál egy olyan kapcsolatban ani lakotarsi? Meg kéne tanulni az embereknek bátrabb lenni, és felfogni, hogy egy életük van, se több se kevesebb. És azt jól élni, legalábbis megprobalni.
2022. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Életem legboldogabb napja volt, amikor 5 éve, április 11-én kimondták a válást. Azóta nem kell eltartanom egy életképtelen lúzert, aki hulladék alkeszekkel csalt, mindenre van pénzem, vacsorára az van, amit én szeretek, senki nem horkol a fülembe éjszaka, oda megyek, ahová akarok, azt csinálok, amit akarok, senki sem b@zerál. A legjobb top pasikkal randizok a tinderen, bejártam a világot, csináltattam pár plasztikát, hogy tetsszem magamnak, a barátaim pedig felhatalmaztam, hogy tosszanak fejbe egy csákánnyal, ha még egyszer eszembe jutna, hogy férjhez menjek.


49/N

2022. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En bantalmazotol jottem ugyhogy nekem jobb.
2022. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az volt a helyzet, hogy az érzelmi rész már totál nulla volt, mikor válni akartam.

Számomra ezért inkább megkönnyebbülés volt, hogy végre végleg vége. Lenyugodtam.

2022. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

2#

Baromi nagy balf.sz vagy. :)

"A legjobb top pasikkal randizok a tinderen, bejártam a világot", de elmondásod szerint életed legboldogabb napja a válásod volt? :D

Nekünk hazudhatsz, de csak magadat csapod be.

"csináltattam pár plasztikát, hogy tetsszem magamnak"... Aha... Egy pszichológust is fizess meg, addig minden más hiába! ;)

2022. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
5# senkinek nem hazudtam, ez egy anonim oldal, leírtam, hogy mennyiben változott az életem a válás után. Az, hogy hány plasztikám volt, meg mennyi lesz, meg kivel szexelek, hová megyek, az én magánügyem. Én így oldom meg az életem, más meg máshogy, menjen pszichológushoz az, aki rosszul érzi magát valamiért, én spec kiválóan, köszi, kívánom ezt másnak is.
2022. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
2" es nek valószinűleg a random fickók illetve életsilus jön be! Neki nem való a házasság se...csak a tinder meg a TikTok,Facebook,stb. önáltató személytelen,magamutugató közösségi oldalak és társai ahol révbe ér. Az áletben csak egy ...mindegy.
2022. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam, mert úgy éreztem muszáj volt. Imádom a mostani feleségem, sokkal szerelmesebb vagyok bele, mint az exembe valaha is. De a mai eszemmel nem váltam volna el, de ez paradoxon, mert a válás kellett hozzá, hogy úgy higyjem túl korán adtam fel. Na mindegy így alakult..
2022. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
5, csak nem te vagy a 2 exe???:DDDDD
2022. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9# nem hinném, én Seattle, Washington államban élek, az exem nem tudott magyarul, bár megtanulhatott azóta, de kétlem. A tiktokot meg ilyen hülyeségeket sem használom nyilván. Fogalmam sincs, ki az a váloszoló, de nem is érdekel, ami azt illeti.
2022. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!