Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi gyerektartasra számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyerektartasra számíthatok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A férjem jövedelme 400 felett van.. De vegyünk alapul csak 400-at.

A ház az övé és a két autó is.

Nekem nincs és nem is jár semmi. Albérletbe fogunk költözni.

200 ezer forintot keresek nagy nehezen.

Mennyi pénzre számíthatok így egy 4 éves gyerek után?



2022. dec. 16. 15:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem a boldogságrol volt szo, hanem arrol, hogy miert pokol... nagyon nem mindegy
2022. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Elég ha folyton sértegeti szóban meg beszól. Nem csak a verés jelentheti a poklot
2022. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

De hogy lehet úgy gyereket vállalni, hogy tudod, ha egyedül maradsz vele, éhen halsz?


Miért olyan nehéz megteremteni valamit előtte?

2022. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
A 4 eves gyerek mar ovodas, tehat tudsz vallalni munkat mellette. Dolgozol, kerdezo?
2022. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat de aki el sem olvassa amit írok az miért kommentel? Igen, dolgozok. Az én szüleim nem tudtak nekem anyagi javakat adni. Egyedül mutass már valakit aki házat tud venni.. A férjem közösen nem akart mivel neki van
2022. dec. 17. 14:13
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek a 13-mal, ezt én sem értettem soha, hogy emberek miért vállalnak úgy gyereket, hogyha egyedül maradnak vele (amire sajnos manapság egyre több példa van), akkor kb éhen halnak és már előre azt számolgatják mennyi gyt-t kapnak majd..
2022. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Rendben.. Nem vagyok olyan nő, aki fb csoportokban könyörög másoknak h vegyenek a gyerekének ajándékot stb mert nekem nincs rá pénzem. Én dolgozok és megteszek mindent amit tudok. Nem tőletek kérek, hanem a gyerek másik szulojetol. Remélem jobban alszotok ma este, hogy bele tudtatok rúgni egy amugyis szenvedő emberbe.
2022. dec. 17. 16:12
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
A bíróságnak azt nem kell figyelembe vennie, hogy te albiba mész. Arra biztos nem adnak nagyobb gyerektartást.
2022. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

“Nem vagyok olyan nő, aki fb csoportokban könyörög másoknak h vegyenek a gyerekének ajándékot stb”


És most ezért valamiféle dícséretet vársz? Ez lenne az alap, hogy az ember úgy vállal gyereket, hogy aztán a te szavaiddal élve nem másnak kell könyörögjön bármi miatt is, hanem saját maga előteremti, ha kell egyedül is, mert sajnos-nem sajnos, de ez is benne van a pakliban. Pláne, ha - ahogy te mondtad - semmije nincs, se ház, se félretett pénz. Az albérlet árak az egekben vannak, ahogy a rezsi, az élelmiszer ár is, kb minden. 200 ezer forint+gyt-ből szerintem elég nehezen lehet kijönni. Nyilván a gyerektartás jár, de ahogy előttem is írták, a bíróságon nem azt fogják figyelembe venni, hogy te albérletben élsz, az a gyerek ellátására jár.

2022. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A bìròsàg ha làtja hogy nincs hova mennetek akkor osztott lakàshasznàlatot fog megìtelni függetlenül attòl kiè a lakàs. Persze ha az alapterülete elèg nagy ès nincs folytonos veszekedès. Ha nem oszthatò ès nincs hova menni akkor ad absz. az marad a lakasban akinèl a gyerekeket elhelyezik. Ha mindenkèppen albi akkor beszamitja a birosag az alberlet dìjàt de csak a gyerek reszèt. Azaz pl ha 2 en albiba mentek akkor az albi felèt hozzateszik az össz költsegekhez(ètel ruha stb) minusz a csapadi potlèk adòkedvezmènykb 35 e Ft. Ès nincs % hanem reàlis költsègek. A Gyt nem haladhatja meg a masik szulo fizetese 50% àt
2022. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!