Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apukàk, nektek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apukàk, nektek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Elvált apukák nektek hogyan sikerült a válás, hogy tudtatok ha akartatok közel maradni a gyerekeitekhez. Megbántátok a válást. Mennyire sérültek a gyerekek. Rossz kapcsolatban élek, de a gyerekemet imádom. Ezért hezitálok a váláson.

2023. jan. 13. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekek a rossz légkörben is sérülnek.
2023. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha a gyerekek abban léteznek majdnem napról napra, hogy veszekedtek, feszültség van hidd el nem tesz jót nekik, úgyhogy inkább valjatok el.
2023. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltudtok normálisan válni, és közel maradnátok egymáshoz, akkor akár a közös felügyelet is megoldható.

De az allandó feszültség az mindennél rosszabb

2023. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
A válás nekem viszonylag zökkenőmentes volt, nem ellenségekként váltunk el. Érzelmileg megviselt úgy is nagyon, hogy már nem voltam szerelmes. Néha mikor nagyon magányos vagyok elgondolkozom hogy lehett-e volna másképp... De mindig rájövök hogy nem működött már köztünk. Párterápián is voltunk, utána döntöttem a válás mellett. Szerettem volna közel maradni a gyermekemhez, de a volt párom az új férjével messzebb költözött. A gyermekem szerintem jól viselte, szerető családban él, jól kijön az exem férjével.
2023. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy messzebb koltozzon abba te nem szolhattál bele?

Mert elvileg nem mehet tul messzire a láthatóság miatt..

Nalatok nem volt ilyen?

2023. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!