Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar hagyni a barátnőjéért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a feleségemnek egy nagyon jó barátnője, egyetem óta. Ő volt a tanúja az esküvőnkön, ő a lányunk keresztanyja.

Mindig ott volt mikor kellett, és imádta kényeztetni a gyerekeinket. Sajátja nincs, csak fiatalabb testvérei.

Jó volt, hogy mindig lehetett rá számítani, bár nekem kicsit sok. Pl.: ha valamit meg kellett javítani, és nem volt rá időm/energiám, ő másnap megcsinálta. De azért kényelmes volt, hogy az asszony nem nyaggatott, csak az alkalmankénti tipikus hiszti ment, de végül megoldottuk.

A szexuális életünk viszont iszonyú unalmas lett a fiunk születése után. Egyszer-kétszer felhoztam a nyitott kapcsolatot, de majdnem kivágott a házból. Tavaly végül meggyőztem egy édeshármasról szülinapomra (december eleje)

Nem volt rossz, bár a barátnője inkább rá fókuszált, nem rám, de a műsor önmagában is elég volt.

Azután viszont furán viselkedtek, sokszor vettem észre, hogy sutyorognak, és elcsendesednek, ha belépek a helyiségbe.

Aztán szilveszter után robbant minden: kezdeményeztem az asszonynál, ő meg menet közben elsírta magát, hogy ez neki nem megy: ő nem akart sosem többes szexet, de addig nyaggattam, míg igent mondott. Hogy én ilyen/olyan vagyok, nem töltöttem elég időt a családdal, meg nem lehetett rám számítani, ő válni akar. Aztán fogta a takarót és átment a gyerekszobába aludni. Másnap bevallotta, hogy úgy érzi, beleszeretett a barátnőjébe, és az érzés kölcsönös.

Próbáltam mindent: virág, elhívtam vacsorázni valahova, ajánlottam, hogy menjünk vissza párterápiára, de semmi sem működik. Hó végéig adott időt költözni (a szülei vették neki a lakást) elfelezte a megtakarításokat, sőt a nyári holmimat már bedobozolta a garázsban.

Hogyan vehetném rá, hogy meggondolja magát? Nem akarok válni!



2023. jan. 13. 23:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Mit szólnátok egy hármasban közös élethez?
2023. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
A hármasszex hatranyai. Volt mar ilyen. Ez szivas.
2023. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért is akarnád megjavítani? Látványosan nem érdekel mit akar az asszony: lásd “nyaggat, hisztizik, nem akar nyitott kapcsolatot, nem akar hármast, de rávettem”

Most, hogy már pakol és különalszik, ő már kicsekkolt ebből a kapcsolatból!


De hé! Olyan izgis szexuális életed lehet, amilyet csak akarsz!

2023. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt nyilván kamu a sztori, másrészt nem kellett volna ekkora tapló p*csnek gyereket szülnie.
2023. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Miért szeretnél olyasmit erőltetni, aminek láthatóan már vége? Engedd el, így jártál, ironikus módon miattad történt.

Egy virág, egy vacsora semmit sem ér, ha már nem szeret téged és nem szeretne együtt lenni veled. Vége van.

2023. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Fordítsd meg a dolgot, hajts rá a barátnőjére, utána a feleséged fog rádhajtani:)
2023. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

KAMU a történet.

Olcsó esti telenovella,5476. rész.

2023. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Szóval egy szakadt qrvaként viselkedtél és most csodálkozol, hogy úgy is bánnak veled. Nézd, egy ilyen után csak egy pszichopatában nem törik el semmi. Nem is értem, hogy gondoltad.
2023. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Kamu propaganda.
2023. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
A sztori a leírás alapján nem kamu. Aki keveset tud a hármasszexről, annak elmondja a legnagyobb veszélyt: a kevésbé összeszokott és nem bizalmi alapon működő kapcsolatokat (a többség ilyen) egy ilyen akció könnyen tönkre tehet.
2023. jan. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!