Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak nekem furcsa az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa az, ha egy válóperről kifele jövet a bíróság előtt kezet fog az akkor elvált férj az elvált felesége új párjával?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, talán sikerült nekik értelmes felnőtt módjara elengedniük egymást.
2023. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sertődes, sardobalas, van akik még évekig szidjak egymast, az annyira gáz.
2023. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges ilyen szitu. Vannak akik már évekig őrlődnek mire eljutnak a válásig. Addigra annyira elhidegülnek egymástól, hogy lehetséges hogy másik párra is találnak közben, amíg a vagyonmegosztás része miatt még együtt laknak.

Ha elég intelligens mindenki aki a történetben szerepel, akkor simán meg lehet így oldani. Van aki ilyenkor nagyobb hálát érez, hogy végre letudta a válási procedúrát, minthogy háborúzzon (főleg ahol vannak gyerekek is, és jobb ha a feleség új párjával a gyerekek érdekében normális kapcsolatot ápol).

2023. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem. Normális válás volt és senki se féltékenykedik tovább értelmetlenül.
2023. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

11 év után feleségemmel egyszerűen meguntuk egymást, mikor már 3 éve szex sem volt, elváltunk, utána is mentünk kettesben bulizni, mivel egymás legjobb barátai voltunk, de mondok jobbat, az új férjével én hoztam őket össze, mai napig átjárok hozzájuk teázni, kávézni, néha sörözni a teraszon 3asban.

Nem mindenki utálattal válik el, sokan örök barátok maradnak és tudnak felnőttként kezelni helyzeteket.

2023. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem fura ez: egyik fél átadja a másik felet a másiknak... Birtokolni.
2023. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Vagy tudod van a vicc ahol az újférj felhívja az exet, hogy csak egy kérdése van, hogy szabadultál meg tőle?


Lehet a régi férj pontosan tudja azt amit az újpasi még nem, nekem is volt ilyen kapcsolatom, ahol az új pasit szegényt annyira szántam, mert ő még nem tudta mit vett a nyakába :D én meg így 5év távlatából azt mondom úr isten de rohadt mázli, hogy lecsapták a kezemről, mai napig szoktam őket látni, szegény pasi már haldoklik a depressziótól :D

2023. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem fura, el lehet válni érett módon is.
2023. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem fura.Miért kellene haragudni?
2023. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki gyűlölettel, haraggal válik el. Sőt, tovább megyek, ha utálom is az exemet meg az új párját, akkor is lehet felnőtt emberek módjára viselkedni. Főleg, ha esetleg még gyerekek is vannak, akik miatt a normális, érett felnőttek megpróbálnak egymással (és az új párokkal is) egy emberi viszonyt fenntartani.
2023. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!