Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a lehetőségek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lehetőségek ebben a helyzetben,válás esetén?

Figyelt kérdés

Az én keresetem 70 ezer ft,itthon vagyok gyes-en 3 gyerekkel,illetve Apukámat gondozom,az ő nyugdíját én veszem fel,ami 210 ezer ft.

A férjem több munkahelyen dolgozik. 300 ezret keres főállásban,mellékállásban edzésre jár 2x a héten,plusz hétvégén egy meccse van,amiért 100 ezret kap. Heti egyszer gyerekeknek tart edzést,amiért 70 ezer körüli összeget kap.

Nagyon sokat dolgozik,amiért becsülöm,ez nagy teher számára,de az utóbbi időben nagyon megromlott a házasságunk. Már be sem fekszik mellém az ágyba,állandóan csesztet,beleköt mindenbe,sosem leszek neki elég jó,bármit is teszek.

Ahogy Apukámhoz áll,aki végstádiumos daganatos,kiveri nálam a biztosítékot.

Tudom,hogy nehéz neki,hisz sokat dolgozik,de egyedülálló anyának érzem magam. Illetve ha éppen nem dolgozik,akkor is kitalál valamit,csak ne kelljen itthon lennie..

Van egy közös lakás hitelünk és még egy lakás,ami szintén közös,azt már törlesztésre került.

Az lenne a kérdésem,ha esetleg szétválnánk,de maradnánk egy fedél alatt,mik a lehetőségek?

Nem főznék,mosnék,takarítanék utána,ha nem muszáj.

Kell-e neki adnom a rezsibe,kajába,ha ő nem adna gyerektartást?

Kérlek az ítélkező kommenteket mellőzzétek,így is eléggé a béka segge alatt vagyok mostanság...Nem igazán találom a kiutat ebből.


Köszönöm


2023. febr. 24. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez de szánalmas bakker, megtesz mindent, de csak azért is a te sajnálatodon van a hangsúly és várod a szimpátiát, tőlem elfelejtheted.
2023. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésem ha el válnátok miért maradnátok egy fedél alatt?
2023. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne mosnod, főznöd rá? :D

Jobb lenne eladni a lakásokat. Mindenki érdeke ez.

2023. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem ha van 2 lakasotok akkor miertnem költözik egyik ide masik oda?
2023. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyik albérletbe van kiadva,ami pont fedezi a mostani hitel árát.
2023. febr. 24. 13:23
 6/14 A kérdező kommentje:
1-es,lehet,hogy igazad van,de hidd el,hogy én is próbálkozom kihozni magamból a maximumot és nem egyszerű
2023. febr. 24. 13:39
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem igy tűnik, kivéve ha a maximális önsajnálatra gondolsz
2023. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben,legyen igazad. Megnézném te hogy teljesítenél 3 gyerek és egy idős beteg ember mellett,segítség nélkül
2023. febr. 24. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek az #1el. A kérdés nettó önsajnálat és mellé még szánalmas is
2023. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Oké tegyük fel, hogy elváltok, akkor miből fogod eltartani magatokat? Mert valljuk be 70 ezer forint az baromi kevés, apád nyugdíja meg egyrészt az övő, másrészt pedig sajnos a halála után már azt se fog járni.
2023. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!