Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A legtöbbször miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbször miért mindig a férfi van feltüntetve "gonoszként"?

Figyelt kérdés

Ebben a cikkben is a gonosz férfiak nem akarnak tartásdíjat fizetni


[link]


Holott nőkből is vannak ilyenek bőven.. Pl a párom exe, aki minimálbért kamuzott be és a legkisebb összeget hajlandó csak fizetni, közben éli világát, utazgat, szórakozik.


2023. márc. 31. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha az érme csak egyik oldalát nézed... meglepő módon csak az egyik oldalát fogod látni.
2023. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Most azt akarod beadni itt bárkinek is, hogy egyenlő arányban van már alapból az is, hogy az apánál van a gyerek, és az anya fizet tartásdíjat, mint a fordítottja? :D

Ja, van ilyen, de hány eset jut egy ilyenre a szokásos (anyánál marad a gyerek, apa fizet tartásdíjat) felállásból?

2023. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem kérdés, hogy nőkből is sok ilyen van, azonban vegyük észre azt is, hogy ha válásra kerül a sor, az esetek 90%-ában a nőnél maradnak a gyerekek és apuka éli tovább életét gondtalanul (hacsak nem tényleg felelős apuka és továbbra is rendesen foglalkozik a gyerekekkel, de ez a ritkább)


Az már más kérdés, hogy véleményem szerint a legtöbb esetben ezek mind elkerülhetőek lennének, ha az emberek sokkal körültekintőbben alapítanának családot és nem divatból vagy csak azért, mert a szomszédnak is van. Sajnos, sok esetben még egymást sem ismerik és már jön is a gyerek.

2023. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy neked van egy fordított példát, nem lesz az az "igazság". És az sem, ha nekem van egy fordított vagy épp ugyanilyen példám, mint a cikk.


Azt is figyelembe kell venni, hogy a médiában nagyobb felháborodást fog kiváltani egy gyermektartást nem fizető terhes nejét otthagyó férfi, mint fordítva. De ne félj, az asszonyt is fogják savazni ezerrel, hogy miért szűl(t) ilyennek, miért csináltatta fel magát, miért bízott meg a férfiakban, stb.


A helyzet az, hogy a világ nem fekete vagy fehér. Mindenki is elítélhető, mindenki hibázik, mindenkinek vannak személyes és senki másra nem tartozó körülményei. De végülis kik vagyunk mi, hogy ítélkezünk?


És amúgy nézd meg a másik oldalt is.

Ha egy férfi dumál arról, hogy egyedül neveli a gyermekét, atyaég mennyire dícsőitve lesz. A köztudatban még mindig éjjenezik azt az apát aki "besegít" a gyermeknevelésben. Míg ha egy egyedülálló anya panaszkodik akkor kapni fog hideget-meleget. Akkor legalább neki annyi legyen, hogy savazhassa az apát.

2023. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Az én exem sem fizet, mert õ nõ és minamálbért keres. Ennyi az indoka.
2023. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
A nőnek az egész fizetése elmegy a gyerekre, míg az apa még azt minimumot se képes fizetni. Ezen felül az anyának kell a gyereket felnevelni míg apuka éli világát szabadon. Szerinted ez hol egyenlő? Vagy az hol egyenlő hogy a nő van hibáztatva minden esetben? Ha a gyerek mellett marad egyedülálló anyaként akkor az a baj. Felelőtlen, miért csináltatta fel magát, miért nem választott jobbat? Ha apukára hagyja a gyereket és lemond a gondozásáról, akkor miféle anya ő? Ha elvéteti, akkor gyerekgyílkos. Ehhez képest az egyedülálló apuka aki egyedül neveli a gyereket az hősként van kezelve. Ha csak gyerektartást fizet, akkor se mondja rá senki, hogy rossz apa. Párkeresésnél is előnyben van, mert nem ő nála van 0-24ben a gyerek. Ha nem fizet gyerektartást, annak sincs semmilyen következménye, a bíróságot se érdekli, az anyának kell legtöbb esetben behajtani rajta a pénzt.
2023. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Mindenért is a férfiak a hibásak. Ez van.
2023. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
#7 Ugyan már, nem kell mártírkodni!
2023. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
A nők a pszichikai terrort alkalmazzáák, az nem annyira látványos, illetve csak idővel. Talán ezért.
2023. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez szerintem ember függő nem azon múlik hogy férfi vagy nő.

Saját történetem: Elváltunk, mert boldogtalan volt mellettem. A boldogtalan ember pedig elkezdi keresni, hogy mitől boldogtalan. A közös életünk minden pontját utálta végül. Végül eldöntöttük, hogy külön kell válnunk. Én mindenkinek azt mondtam, hogy nem értetünk egyet, ezért váltunk. Most hallottam vissza ismerőstől, hogy: bántalmaztam, kihasználtam, nem fizetem a gyerektartást stb stb. Ezekből egy szó sem igaz.

Szerinted ki a gonosz a fentiek szerint? Hat persze hogy én mint férfi.

2023. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!