Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó áron válóperes ügyvédet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó áron válóperes ügyvédet?

Figyelt kérdés

Teljesen sima az ügy, mindenben megegyeztünk, gyerek nincs, közös ingatlan van, de ez is le van zongorázva.

Viszont totál homály, hogy mit, mikor, hova kell beadni, milyen sorrendben.

Ha valaki tudna jó áron ügyvédet ajánlani, akkor azt megköszönném. :)



2023. ápr. 5. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Záhonyban vagy Szentgotthárdon legyen az ügyvéd?
2023. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jogi felvilágosítást ingyen ad minden bíróság, kb. hetente van fogadóóra, valamint közjegyző is ingyen ad tájékoztatást, nála be kell jelentkezni időpontért. Amennyiben biztosra akartok menni, hogy később se legyen herce-hurca, a közjegyzői lebonyolítás a legjobb. Teljes egyetértés esetén talán elég közösen megbíznotok egy ügyvédet, de ebben nem vagyok biztos. Valamint lehetséges, hogy totál egyetértés esetén nincs is szükség jogi képviselőre. Én voltam már úgy polgári peres eljárásban, hogy magam voltam, jogi képviselő nélkül, meg is nyertem. Felesleges szórni a pénzt az ablakon, ha nem muszáj. Az ügyvéd sem tud többet hozzátenni érdemben ilyen esetben, csak elszedi a pénzt. Hagyjátok ki a buliból szerintem, spóroltok egy csomót!
2023. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: én is tök szívesen kihagynám, de keresgélek a neten és megmondom őszintén egyikünk sem érti, hogy melyik papírt hova, mikor és hogyan kell beadni. Csak ezért kéne ügyvéd. Egyébként BP.
2023. ápr. 5. 09:27
 4/4 anonim válasza:
Menjetek be a kerületi bíróságra ingyenes jogsegélyszolgálati fogadóórára! Honlapon megtalálható mikor van, vagy felhívjátok őket telefonon. El fogják mondani mit kell csinálni. Utána a megadott instrukciók szerint beadjátok a dokumentumokat. Legrosszabb esetben hiánypótlásra szólítanak fel, ha valami kimaradt. Kitűzik a tárgyalás napját, ahol egyetértésben nyilatkoztok, a bíró végzést hoz, és mindenki megy szépen a dolgára. Hidd el ők is örülnek a problémamentes ügyeknek, amit gyorsan le lehet zavarni, mert túlterheltek a bíróságok.
2023. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!