Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viszonyultok az exférje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok az exférjetekhez/exfeleségetekhez válás után?

Figyelt kérdés

Minap olvastam egy cikket melyben egy üzletasszony azt nyilatkozta ,hogy a legfontosabb férfiak közt szerepel az életében az exférje is a közös gyermek miatt. Válása óta van már új férje illetve tőle is egy gyermeke.


Én értem ,hogy egy gyerek a két szülőt összeköti szinte egész életükben (aztán valahol 18 éves kor után már csak a kötelező eseményeken találkoznak maximum és addig is csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokról beszélnek szóval ez relatív szerintem ,hogy összeköti.) Illetve nyilván közösen kell(ene) nevelni a gyerek(ek)et is és ez egy közös feladat a két szülő között maximum emiatt lehet "fontos" a másik szülő ,hogy kommunikálni kell vele. Viszont én ezt így nem tudnám kinyilatkoztatni ,hogy a jelenlegi férjem mellett a legfontosabb férfiak közt szerepel az exférjem is. Még akkor sem ha békés válásunk lett volna.


Természetesen én a sárdobálástól is maximálisan elhatárolódok, lehet és kell is normális kúlturált viszonyt ápolni a gyerek(ek) érdekében, de az új férjemre és házasságunkra való tekintettel sosem hoznám őket egyforma fontossági szintre. Nálunk édesapám is elvált, édesanyám a második házassága de soha ilyen megnyilvánulása nem volt a 25 évük alatt ,hogy anyám az exfeleségével lenne egy fontossági sorban a gyerekek miatt.


Nektek mi a véleményetek? Akik elváltak ,hogyan viszonyultok az expárokhoz?

Mennyire maradt nektek fontos a válás után az exférj/feleség?



2023. máj. 5. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 10 es, ne haragudj de nem láttam még önbizalommal téli nőt kaparni a volt férj után. Akiket láttam hallott, és minden követ megmozgatott a nő, hogy tonkretegye a volt férjét, mind átlagon aluli nő volt. És ez a véleményem, hogy Csáki azért csinalhatjak, mert rettegnek, hogy még egy birkát nem kapnak aki még el is veszi őket. És nem egy nőt ismerek aki meg van keseredve, hogy a volt férj boldog, ő meg senkinek sem kell, sőt olyat is aki a gyereke életét is tönkre tette, a mérgező gondolataival. Szép nő után kapkodnak, és folyton Vissza igazolást kap. Nincs szüksége mocskolodasra.Lehet nem tetszik az én véleményem,de mi sokan igy gobdoljuk😁Sajnálom, nekem vannak nagyon szép nő barátaim, és még egyiket sem láttam kormolni pasi után, mert tudja, hogy jut és marad is.
2023. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csatolni kéne képeket,a volt és mostani feleségek kozt🤣🤣Nem láttam még rosszabb cseret külsőre, de úgy is lesz olyan aki megmagyarazza, hogy ő mennyivel jobb nő, mint a mostani 🤣🤣
2023. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
10es vagyok... én kifejezetten előnytelen külsejű vagyok, és még enyhén fogalmaztam, mégis találtam magamnak párt és nem kaparok az exférjem után. Ha megnyerte a nő, hadd vigye, legyen boldog egy olyan emberrel, aki már bizonyított, hogy képes hazudozni, megcsalni a másikat, szeretőt tartani... Egyébként az új nő, objektív szemmel nézve, rondább nálam, mert kövérebb, viszont az exférjemnek pont ez a zsánere... szóval még az sem biztos, hogy az új mindig szebb és jobb.
2023. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy, meg is érdemli az a nő, aki csak azon görcsöl, hogy lesz-e, van-e párja, és, hogy elveszi-e valaki feleségül. Mintha ez egy verseny lenne...
2023. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Sejtettem, hogy csak rondabb lehet az új nő 🤣ha valaki husibb meg lefogyhat, a fején változtatni nem igen lehet. 😂
2023. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kapcsolatom a volt feleségemel.

Megcsalt hazudot tönkre tette az egész családja életét.

Az édesanya kitagadta a gyerekei nem kiváncsiak rá két éve ment el tavaly váltunk el.

Azota egyszer találkoztunk most márciusban a kissebik fiam esküvöjén.

Nekem nem is köszönt az édesanyától is csak annyit kérdezet,hogy hogy van a gyerekeivel egy kicsit beszélgetet.

De már nem az a régi felhötlen beszégetés volt.

Én nem akartam sárdobálást amikor már nem tudot tovább hazudni én akkor is azt mondtam beszéljük meg maradjon egybe a család.

De ö már nem akarta két éve május 3.-án arra értem haza,hogy elköltözött az új pasijához.

Természetesen mindenért én letem a hibás a gyerekeket is én forditotam ellene.

Persze ez nem igaz felnőtt emberek van saját döntésük nekik sem tetszet az édesanyuk viselkedése.

A volt anyosomal azota is jó viszonyba vagyok minden családi ünnepen együtt vagyunk a három gyerekem a párjukkal születésnapok,névnapok,húsvét,karácsony csak ő hiányzik.

Ő döntöt igy és a gyerekek nem is akarják megismerni a mostani pasiját.

2023. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fontos ember olyan szempontból, hogy mégiscsak 20 évet lehúztunk egymás mellett, ebből 14 évet házasságban. Van két gyerekünk. Most váltunk el 2 hónapja, de már 1,5 éve elköltöztem. Lett új párom, nekem a gyerekeim után ő a legfontosabb.

Alapvető tranzakcionális beszélgetéseink vannak a gyerekek kapcsán, más nem. Amikor elmondtam hogy van új párom és be akarom nyújtani a válást (fél éve van, nem miatta költöztem el, hanem mert részemről már nem működött), akkor voltak viharos beszélgetések, de ezek megszűntek és már csak arról beszélünk, hogy pl mikor menjek pénteken a gyerekekért és vasárnap mikor hozzam haza.

42F

2023. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!