Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyák mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák mihez kezdtetek?

Figyelt kérdés

Amennyire nagy boldogság volt kisbabánk érkezése annyira vagyok lelkileg padlón..


A férjem kifordult önmagából és én azt érzem nincs visszaút. Már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban de nem ért semmit a próbálkozásom. Úgy érzem itt a vége iszonyú boldogtalan vagyok. Én még ilyent csalódott és megalázott soha nem voltam. A férjem teljesen elhanyagol és én ebből nem látok kiutat.


Válni akarok, fiatal vagyok és nem vagyok hajlandó így élni.


Anyukák hogy kezdtetek egyedül talpraállni?


2023. júl. 31. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Csatlakozhatsz a kis gyermekes nők körébe társkeresőn, akik nem igazán kelendőek a férfiak körében. Ugyan is a pasik nagy százaléka nem akar 3. fél lenni egy kapcsolatban. Plusz, senki nem akarja más gyerekét nevelni.

Többszörösen voltam már társ keresőkön, volt, hogy évekig, és nagyon sok nőt látok 18+ évesen, 2-3 éves gyerekkel, és azóta se találtak párt maguknak.

Próbálkozni lehet, de kisebb az esélyetek.

2023. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én nem ismerkedni akarok, hanem a kérdés inkább egzisztenciális vonatkozású. Ez kimaradt.
2023. júl. 31. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

1. Azért vannak nagyon tehetséges férfiak, akik nagyszerű színészek! A szexért eljátsszák a hős szerelmest, majd 3-4 menet után lelépnek.


Kérdező! a férjed nem kifordult, olyan volt ő mindig is, csak elszállt a rózsaszín köd. Nem kell hibáztatnod őt, te döntöttél rosszul. Ha ezt belátod, talán legközelebb majd ésszerűen választasz. A gyerek és a házasság már észközpontú döntések sorozatát igényli, aki érzelemből házasodik és vállal gyereket, az olyan mintha bekötött szemmel akarna este leszállni egy repülővel.


Ész nélkül nem megyünk bele kapcsolatba, főleg nem házasodunk és főleg főleg nem vállalunk gyereket! Lehet ezzel vitatkozni, de a tények engem igazolnak.

2023. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem annyival volt könnyebb, hogy az én örökségem volt az ingatlan, annyival nehezebb, hogy két gyerekkel maradtam egyedül, 33 évesen.

Kerestem jobban fizető munkát, kiharcoltam a max gyerektartást, kicsit visszavettünk, például lemondtam a tévét, aztán anyagilag így kijöttünk, ha nem is fényesen.

Társkeresésbe nem kezdtem, de amint kiderült, hogy válunk, szinte mindenki megpróbált rám mászni, akinek f🍆 van. Összességében elég negatívan éltem ezt meg akkor, sok ismerősben csalódtam, hogy bakker ő is, a szép fiatal felesége mellett...

Aztán pár hét alatt ez lecsengett.

Pár hónappal később meg véletlenül találkoztam valakivel, akivel elvileg egy kis barátság extrákkal volt a terv, aztán most tíz éve a párom.

2023. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
4. A férfiak bárkire rámásznak ahol csak 1% is van a szexre. Házas, kapcsolatban van? Ez náluk nem számít. A társkeresők minimum fele házas a férfiak között, csak hát egy laza ingyen numera bármikor jól jön. Vagy unalmas otthon a szex, vagy csak a szokásos, egyáltalán nincs szex már évek óta.
2023. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Szia!!! Nem a kérdésre válaszolok, mert az anyukáknak szól de remélem hasznos. Élet úgy hozta, hogy volt 2 kapcsolatom is anyukával. Egyik 22-23 a másik 30 körüli volt. Hogy miért mentem bele,röviden rokoni körben az egyik lány ki lett dobva mert tethes lett, az egész rokonság az ő pártját fogta,nem mondom hogy sajnálta,inkább drukkolt hogy a gyerekkel együtt boldog legyen(és maximálisan az is lett).

Nekem sajnos nem lett happy end egyik sem. Elsőnél 17 évesen becsúszott a gyerek, rájött hogy nem élte ki magát és egy könnyűvérű ...lett. Engem éphogy de utánam lévő pasikat mind kihasználta.

Második és szerintem neked ez lesz a hasznosabb. Sajnos az apukával voltak gondok(ismerkedések közt feltűnt a bulldog apuka is aki fenyegetett, de) ide a rafinált "beteg" apuka jutott aki barátkozni akart,eleinte örűltem de mint a kígyó betoszúlt közénk elhitette hogy ő nem hibás a válásért ő áldozat ő őrűl nekem neki nem kell az akkori párom őt csak a gyerek érdekli, párom és a csáldja milyen szemét vele..ő és a családja (szektások) mindent megtesznek a gyerekért,ő minden szabályt betart. Második ütemben már azzal próbálkozott hogy összeugrasszon minket és beépített embere legyek aki a bírósáhon mellette tanúskodik. Akkori párom megtudta persze más verzióban.

Szóval tanúság azért nem kezdenék anyukával,mert jár hozzá egy apuka és az apukák sokszor bolondok gyereket még el is viselem sőt amelyik olyan kedvelem is de apuka nem kell nekem.

2023. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Téged hanyagol “csak” el, vagy a gyereket is?

Én kivennék minden pénzt belőle, és minél hamarabb önállósodnék. Fiatalon, egy gyerekkel lehet simán ismerkedni!

A láthatást ügyesen meg kell szervezni, kimaxolni mindent, amit csak lehet

2023. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az megvan mikor a nők total bezárkóznak és elhanyagolják a ferjuket? Mert csak a gyerek a fontos?


Na itt ugyanez van csak én vagyok a nő és ő lett totál más mióta megszültem. Csak a gyerek csak a gyerek tőlem azt se kérdezi meg hogy vagyok, mit érzek.. és szóvá merem tenni én mit képzelek.


Úgyhogy aki nagy okos volt hogy rózsaszín köd felszállt. Hát elmondom nem! Nem erről van szó, hanem mint írtam kifordult magából! Ahogy sok nő is teszi ezt a férfi meg les mint a pocak a lisztben

2023. júl. 31. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyen férfit kérdező! Kizárólag a gyerek kapott ajándékot az ünnepekre, a felnőtt nem számított, a feleség sem… kettesben sosem akart lenni, csak gyerekes programokat szervezett. A munkahelyi kötelezettségek alól is kivonta magát gyakran a gyerekre hivatkozva. Rendszeresen elment ezért munkaidő vége előtt. Közös továbbképzéseken sem vett részt, csak nagy ritkán…. Szintén a családra hivatkozva…

Azért a nőket szerette…. Persze az asszony háta mögött….

Lehet, hogy nálatok is valami hasonló a felállás….

2023. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen mindegy, nem a férjed a hunyó, ezt TE nézted be! Az ismerkedési időszakban a szexen kívül mit csináltatok? Ó hogyne, egy ember 180 fokos fordulatot tesz. Hagyjuk már!
2023. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!