Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom nemrég költözött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nemrég költözött el otthonról. Mi már több éve vagyunk együtt, most lépte meg, hogy elhagyja a családját. Mégis folyton a feleségével levelezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig titokban jártunk, reméltem, hogy most már az enyém lesz. Az rendben van, hogy a gyerekkel tartja a kapcsolatot, de a feleséggel minek? Együtt mennek az asszonynak bevásárolni, együtt mennek közös programokra és amikor velem van, ír a feleségének. Állítólag csak a gyerek miatt, de nekem ez egyáltalán nem tetszik. Vissza akar menni a családjához vajon?

2023. aug. 11. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
84%

De éretlen vagy. Az ugy mellékes hogy csalja elhagyja es efre vagy feltekeny? Nem mindegy hogy d.gja e vagy nem?

Egy ilyen emberrel vagy.

2023. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy végre elköltözött, de közben meg minden megy tovább, miért nem tud csak a gyerekkel találkozni? Miért kell írni a nőnek, ha velem van? Nem olyan kicsi az a gyerek, hogy csekkolni kéne olyan sűrűn
2023. aug. 11. 18:35
 3/65 anonim ***** válasza:
84%
A csaladtagja ő is tole van a gyereke. Mit vársz?
2023. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Hogy csak akkor beszélnek, ha a gyerekkel kell találkozni, amúgy nem. Mondjuk hívja fel hogy oké ma 2 órától itt és itt találkozunk és ennyi. Nem kell írogatni. Meg ha az asszony is ott van a gyerekkel, akkor az az érzésem, hogy az asszony vissza akarja majd szerezni. De a párom is most úgy legyeskedik körülötte, mintha nem lenne holnap, mindig visz valami kaját magával, mert jaj szegény asszony most nem eszik, meghívja őket kajálni,mikor eddig ezek mind nem voltak.
2023. aug. 11. 18:39
 5/65 A kérdező kommentje:
Ráadásul ma tudtam meg, hogy be sem adják a válást, tehát megegyeztek, hogy házasok maradnak, csak most külön élnek. Ez milyen már?
2023. aug. 11. 18:40
 6/65 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kezdhetsz aggódni. Most jött rá, hogy mit veszített. Egyáltalán nem normális, hogy ennyire tartják a kapcsolatot.

A legszebb az egészben, hogy ha szóváteszed, csak rontasz a helyzeten.

2023. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Szerintem sokat tettem ebbe a kapcsolatba, sokat voltam második, sokat vártam erre. Még mindig ott vannak a cuccai a nőnél, mert azt mondta, hogy nincs szüksége mindre, és ma, míg én dolgoztam, felment a nőhöz azzal a címszóval, hogy a gyerek kérte, hogy menjen fel hozzá. Úgy jár oda, mintha még mindig ott lakna.
2023. aug. 11. 18:45
 8/65 anonim ***** válasza:
96%
Így jár az, aki nős férfival kezd.
2023. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
91%
Már az elejét se értem. Ő nem a te párod, ezt csak te gondolod. Ő nem, és nem is úgy viselkedik.
2023. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy meg csak most koltozott el? Egyaltalan a feleseg tud rolad? Az ertheto, ha valami olyan hiteluk van, amire a valas utan kamatokat nyomna a hitel (pl babavaro) es valas elott vegtorlesztik, de mas esetben nem elfogadhato.
2023. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!