Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam el a négy éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a négy éves fiúnknak a válást?

Figyelt kérdés
Válni fogunk. Van egy négy éves kisfiunk, illetve félidős terhes vagyok. Ki hogyan mondta el vagy magyarázta el a z ilyen pici gyermekének, hogy mi fog most történni? Őszintén még magam se tudom hogyan tovább, teljesen össze omlottam, a kisfiam meg csak kérdezi mikor jön apa( nagyon szereti az apját), eddig azt mondtam neki hogy apa dolgozik és pár napig nem jön haza, de így hogy világossá vált, hogy a férjem nem is akar békülni, nem tudom mit mondhatnék a gyermeküknek.

2023. aug. 15. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a válás oka?
2023. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vettünk egy házat, és a felújítás közben olyan szinten megromlott a kapcsolatunk, hogy teljesen elhidegültünk egymástól. A férjem pár napja össze pakolt és elment, mondva ő ezt nem így tervezte, és nem akar ilyen házasságban élni. Én próbálkozom még, hogy oldjuk meg, de úgy érzem ő már döntött. 12 éve vagyunk együtt, most tartanánk ott, hogy megvan mindenünk amire vágytunk és most minden szertefoszlik
2023. aug. 15. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért eléggé sántít ez a dolog.
2023. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Lesz itt 3. szereplo is. Kie?
2023. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Minél hamarabb, akár gyermekpszichológussal átbeszélve. A gyerekek érzik az ilyen dolgokat, és könnyen magukra veszik, ha valami rossz történik, pl. azt gondolja, rosszul viselkedett, ezért ment el apa. Fontos az ilyen helyzetek tisztázása. Négy évesen egy gyerek nem képes a rugalmas szempontváltásra.
2023. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azt hogy mi lesz. Apát hetente làtod ujabban.

Ne kerdojeleket tegyel bele vazold fel a napi/heti rutint

2023. aug. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, én mindig elszomorodom amikor ilyeneket olvasok, még így ismeretlenül is.

De én is nehezen hiszem, hogy “csak” ennyi a probléma a /volt/férjed részéről, mi az hogy “nem ilyen házasságban akart élni?” Azt hitte mindig minden mézes-habos happy? Ha jön egy nehezebb időszak az életetekben lelép, te meg ott maradsz egy 4 évessel és egy másikkal a hasadban?! Minek csinálta őket ha ennyire nem bir felelősséget vallalni? Jól megnézném ki a férjed és szembe köpném. Azért neked kitartást kívánok,ha kiderül hogy másik nő van a dologban, nyúzd meg jól anyagilag legalább.

2023. aug. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
#7 valszeg okos volt és nem tudja meghúzni.
2023. aug. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Általába az a baj hogy abba igyekszik az egyik fél hogy mindene meglegyen, a masik felnek pedig az a fontos hogyan éri el mindazt.

Különböző a motiváció


Ot mint latod nem az motiválta hogy mindenetek meglegyen, vmi más volt a lényeg.

Nem voltatok megfelelő együttműködésben.


Ezeket mint tényként tárom fel , hisz ha tudod az okot akkor megkeresed a szamodra megfelelő megoldást.


Lehet -feltetelezem, nem biztos hogy igaz- hogy te annyira azon voltál hogy meglegyen mindenetek hogy a lényeget -ami neki lenyeges- észre se vetted. Mert nyilván te nem azzal voltál elfoglalva.


Sajnálom mert 2 kicsi gyerekkel főleg az elején nem könnyű, de van remény mindig hogy jobb legyen.

Az is lehet hazajön, sot biztos , nem tudom ha erdemes visszafogadnod.. hisz ha ujabb nezetelteres van megint otthagy.. nem bizhatsz benne

2023. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha direkt veszekedesre hozta ki mindig akkor eselyes ,hogy van valakije.. szerintem ez a legocsmanyabb dolog ha direkr g**ik valaki es ezzel eri el a kapcsolat veget oszinteseg helyett.
2023. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!