Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az a férfi, akinek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, akinek nincs közös vagyona a feleségével és a gyerekeihez sem ragaszkodik olyan nagyon (szereti őket a maga módján, de nem fájna neki, ha napokig v.hetekig nem látná őket) az könnyebben kilép a házasságából, ha jön egy izgalmas harmadik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván.
2023. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Inkabb ugy mondanám hogy az ilyeneket lehet a legkönnyebben kidobni mert nem fognak hisztizni fenyegetni megverni zaklatni harcolni balhézni rendőr se kell, hanem énekelve dalolva felveszi a kalapot.


En amugy sokszor felkészitem a másikat arra ha kidobom a tudtuk nélkül mielőtt kidobom.


Pl exem elkezdtem magasztalni hogy felnézek rá az anyuja olyan jókat mondott róla hogy nem egy gerinctelen bosszuálló ember, hanem képes emelt fővel távozni is ha kell, olyan ritka az ilyen férfi ugy imádom.


(Amugy az anyja téved mert en ismerem hogy nem egyszer akart nekem már artani, munkelyrol kirugatni kiteregetni az intim fotoimat, mikor balhék mentek, de ugye van ez a forditott pszichologia, ha hianyzik vmi a másikbol tegyél ugy mintha meglenne benne es meglesz benne. És BEVÁLT!)


A szakitást ugyan nehezen viselte később harcolt küzdött bizonyitani akart nekem hogy de ő jo ember(jah csak már idegroncs lettem mellette a terrorizalásai miatt), és a végén mikor feladta ta dám!, ugy szakitott hogy nem jaratott le sehol, nem állt bosszut nem fenyegetett, hanem kaptam egy GYÖNYÖRŰSZÉP levelet hogy a legjobbakat kívánja nekem és örökké szeretni fog!


Ez is manipulációs technika amugy a részéről;)


Es sikerült lezárni igy.


Roviden:

Én azépen kidobnám;)

2023. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
*szépen
2023. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
2-es, gratulálok, tehát te már eleve úgy indulsz neki a kapcsolatnak, hogy úgyis ki fogod dobni a pasit, amire fel is készíted őket! Nagy szerelem lehet.
2023. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4hogy tudsz ilyen negatív lenni mas felé es igy félreérteni?

Biztos nem így kezdi a kapcsolatot 🤦

2023. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsolat közben felkészülten rá, hogy mi lesz, ha kidobja-hogy lehet ezt felreerteni?
2023. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

4#

A kapcsilatban terrorizált.


Nem a kapcsolatnak.indulok neki igy hogy szakitani fogok, hanem a szakításnak.

Írtam hogy terrorizált kicsinált. Es marhára nem aartam azt ha szakitok vele akkor nekikezdjen fenyegetni zsarolni bosszut állni mivel.ő ez az ember. Egy ilyen aljas!

Ez miatt elkezdtem inkabb felkesziteni a szakításra hogy ne akarjon bosszút terrort! Es sikeres volt. Egy irdatlan hosszu szerelmes levelet kaptam mikor feladta (manipulacióbol!)es nem fenyegetést bosszut "vérengzést" hogy ha elmerek menni nekem annyi mert mit képzelek én!

2023. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!