Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 válás után, van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 válás után, van még értelme próbálkoznom a párkereséssel?

Figyelt kérdés

25 éves F vagyok

2 gyerek 2 válás a mérlegem.


Az első feleségemet kamaszkorom óta ismertem 19 évesen esett teherbe tőlem, utána feleségül is vettem

1,5 év utan pedig elváltunk.


Utána a munkahelyemen megismerkedtem egy kolléganővel akivel jó pár hónapra rá teherbe esett tőlem.

Elvettem feleségül,de vele se tartott sokkal tovább a házassagom.


Szóval igen,a pénz az egy dolog,de sokkal jobban zavar hogy lehet sose lesz normális párkapcsolatom.

Van értelme egyáltalán meg próbálkoznom

Elvettem de vele se működ



2023. aug. 23. 17:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Egy cimborám negyedikre találta meg az igazit.
2023. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
72%

Felesleges.


Màrh hàzasodnod.

Elsőre is az volt.


Amúgy fain a sztori 😅🐱💩

2023. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Az úgy durva, hogy 25 éves korodra túl vagy már 2 váláson... Nem házasságon, váláson. Soha nem jönnek össze ilyen palival. 😅


Meg a védekezés kérdését is át kéne gondolni még 1x, ha mindkét kapcsolatban lett gyerek.

2023. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát csak gratulálni tudok.. 😅
2023. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Neked nincs értelme.

Ha egy sort sem írsz arról, miért és hogyan mentek tönkre a házasságaid, akkor fogalmad sincs az életről, és harmadszorra is ugyanazokat a hibákat fogod elkövetni.

2023. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
A családtervezés jól működik. Ne ejts teherbe minden nőt, mert akkor sokszor fogsz még nősülni.
2023. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6*


"A családtervezés jól működik. Ne ejts teherbe minden nőt, mert akkor sokszor fogsz még nősülni."


Tudom,hogy ezt poénból írtad,de végül is igaz.

Kettő nővel voltam összesen,mind a kettő terhes lett tőlem,mind a kettőt elvettem feleségül majd el is váltam tőlük.

2023. aug. 23. 18:31
 8/32 Senior Séf ***** válasza:
95%
Vagyis ők váltak el tőled.
2023. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Van értelme próbálkozni hisz nem vagy még öreg. Ami a lényeg az az hogy ha összejössz majd az új nővel akkor még véletlenül se használjatok gumit a szexhez meg ne is húzd ki amikor jön hanem verd teli
2023. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
... Mert három a magyar igazság gyerekből is.
2023. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!