Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ha kiszolgáltatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha kiszolgáltatott helyzetben felpofozott volna a férjetek (anyós előtt) és akkor pillanatnyilag nem lett volna rá lehetőséged (baleset miatt) elválni, viszont 2 év múlva felépülsz de ezt már mindeki (kivétel én) elfelejtette?

Figyelt kérdés

Lábtörésben volt részem, és nem értettünk egyet, felpofozott anyós előtt nagyon durván, de nem tudtam járni sem. Annyira megalázott hogy akkor megeskudtem magamba hogy elválok ha felépülök.

Rendbe jöttem, de az idő ugy tűnik mindezt már homályba sodorta es mint minden seb egyszer begyógyul.

Viszont már nem tudok buszke lenni rá, vagy kedvesemnek nevezni. Vmi mintha megszakadt volna bennem



2023. aug. 24. 16:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Már akkor elváltam amikor pofont kaptam volna. Sőt testi bántalmazás miatt feljelentettem volna.
2023. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Válj el! Ez egy állat.
2023. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen.

Ez már nem kapcsolat így amugysem.

2023. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy homályba sodorta???


Engem ugyan "csak" leköpött párszor a volt férjem, de azt a pillanatot soha nem tudom elfelejteni.


Szedd össze magadat, és hagyd ott a francba! Nem fogod megbánni, hidd el!

2023. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Az a baj már hogy akkor nem volt kihez hova menjek es teljesen mindket lábam elvolt torve

Aggodtam hogy jarni fogok e tudni.

Most mar sportolok mindent csinalok, ráadásul gyerekunk is volt

2023. aug. 24. 16:54
 6/34 A kérdező kommentje:

Tudta hogy nincs hova menjek es nem fogok válni.

Nemvolt ki segitsen.

Homalyba sodorta azt jelenti hogy bocsánatot kért, es nem emlitettem, nem hoztam fel, gondoltam majd ugyis lépek.

2023. aug. 24. 16:57
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom. A kivert kutya jut rolad az eszembe, az szokott a meglehetes miatt (kajaert) ottmaradni, ahol bantjak.
2023. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
El.
2023. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Azért kerdeztem mindezt mert nem akarom hogy azt mondják hogy az már rég volt..


7# Most már tudnék lépni.

2023. aug. 24. 17:59
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy ki mit mond? Azért is jogodban állna válni, ha nem tetszik az új pólója. Nem kell megindokolnod senkinek.

Gyerek miért csak volt?

2023. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!