Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után hogyan lehet ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után hogyan lehet ujra boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1,5 éve váltam el. Van egy kisgyermekem is. Nagyjabol tul vagyok a válás okozta traumán, sikerült is új eletet kezdeni, szerencsere anyagi problemaim sincsenek. Nem unatkozom, vannak hobbik, célok, néhány barat, család.. :) De ennek ellenére neha ramjon a magány, szeretnék vegre egy társat találni. Voltak probálkozások, de jelenleg azt érzem, hogy borzasztoan nehezen tudok érzelmileg nyitni a másik felé.. pedig nagyon szeretném... nektek mi segitett,ha voltatok hasonló helyzetben? Van erre vmi"recept"? Vagy majd az élet megoldja? Stabil vagyok egyedul is, de az ember társas lény, jo lenne már találni vkit.. persze nem akákit...



2023. aug. 25. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudsz megbízni másban, akkor nem vagy túl az exen,maga a kapcsolaton, úgyhogy nem kell sietni, ismerkedni lehet, de beleugrani csak azért, hogy ne légy egyedül butaság, akkor inkább szexkapcsolatot keress, ha belefér.
2023. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Szedd el szerintem valakitől akinek van párja és nehézségeik vannak, nem egymással hanem körülményekben. Az olyan buli, mert unatkozol.


(Amúgy bocs nem rád mondtam de a frissen elvált meg a házas nők sokszor ezt csinálják)


Remélem te azért teljesen régóta szinglit fogsz választani.

2023. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem is kell minden nyomj felé nyitni.

Gyerek nelkul hazassag elott se volt konnyebb ahogy latod vonzó normálisat találni aki megfog.

2023. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es: ezt nagyon nem csinálnám, amit leirtal..

Az utolsó mondatoddal ertek egyet. Jo lenne, ha hasonló élethelyzetben lenne, mint én.

2023. aug. 25. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Csaj vagy vagy ffi?

Mert ha nő nehezebb hisz rajtad a fő teher, te vagy a gyerekeddel folyton.

2023. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nalam van tobbet, de kozos a felugyelet, az atlaghoz képest tobbet vagyok egyedul.
2023. aug. 25. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, 9 hónapja váltam. A kisfiam velem van többet, az anyagi oldalával számoltam (mármint, hogy szívás lesz), ennek ellenére nem félek az egyedülléttől. Néha persze bevillan, hogy milyen jó érzés lenne, ha egy igazi társat találnék (fiatal vagyok és elég jól is nézek ki), de mégsem teszek semmit az ügyért.
2023. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es! Igazábol erőltetni se jo a dolgot. Az élet úgyis elrendez mindent, legalabbis en hiszek abban, hogy minden ugy fog tortenni, ahogy lennie kell. Persze a lehetőségeket meg kell adni.

Kitartást neked is! Az már félsiker, ha egyedul is jol erzed magad :)

2023. aug. 25. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:

En is nő vagyok de még nem váltam. Gyujtenem kell kis pénzt előbb es munkahelyet valtok, kepzem magam.

Muszalj varnom meg par hót szerintem.

2023. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Elsősorban mondjuk tanulj meg kapcsolat nélkül is boldognak lenni..
2023. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!