Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek elengedte már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elengedte már a volt férjét?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy barátnőm, minden jól működik, de egyvalami zavar. Egy éve elvált a férjétől, de még mindig a férje neve van kint a postaládán, meg kint a kapun, és az irataiban is X-né van, nem cserélte le. Ő azt mondja, az iratokkal nem volt ideje foglalkozni, a házról meg azért nem szedi le, mert a gyermeke is a férje nevén van, és hogy megkapja az iratokat. De örökbefogadott baba, tehát nem a volt férjtől van, és válásnál meg is beszélték, hogy a picinek is megváltoztatja a nevét. Lehet ez most kicsit zavaros, de szerintetek érez még valamit a volt férje iránt vagy csak tényleg nem akar ezzel foglalkozni? Egyébként ha jól tudom nem is beszélnek már egymással, mert a férje letiltotta mindenhonnan, és a barátnőm is el akart válni.
2023. aug. 26. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor csak a név alapján mondod? Az elég kevés indok.
2023. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet túlreagálom, csak nekem furcsa, hogy nem zavarja, hogy a férje neve van még sok helyen.
2023. aug. 26. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tulreagalod.
2023. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem zavarja, mert teljesen semleges neki az ember.
2023. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan. Neki edesmindegy, te meg rugozol rajta. A volt ferj neked fontos.
2023. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket örökbefogdták, az teljesen ugyan az, mint a vérszerinti Jogilag.Nem tudja a gyerek nevét megváltoztatni, csak ha apuka lemond és más valaki örökbefogadja.


A többi meg vihar a biliben.Kit érdekel, nagyon sokan nem vetetik le egyből a nevet, mert idő, futkosás a papírokkal és kit érdekel.

2023. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Miért marad valaki xyne ha már nem házas? 😀 Elég ciki lehet, h azt gondoljak az vagy közben nem.
2023. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, ő mondta hogy a név az egyetlen értelmes dolog amit a férjétől kapott, ezért nem cseréli le a leanykorira. Egy masiknak az apjával volt baja, még hirmondó sem maradt a leanykori vezetékneveből mikor férjhez ment, ő sem valtoztatna vissza szerintem.
2023. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A név-problémádon kívül minden rendben van köztetek? Boldog vagy a barátnőddel?
2023. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, de vannak dolgok, amiket nem értek. A név dolgot is mondtam neki, de csak nevetett, hogy jajj ez nem fontos. Úgy tudom, már a gyerek nevét is meg kellett volna változtatnia, mert az apuka lemondott róla, de ezt sem tette meg, nem akar vele foglalkozni. Meg vannak ilyenek, hogy még pár cucca mindig itt van a férjének, mert nem akarja kidobni, hiába mondom, hogy engem zavar és dobja ki, ha a férje nem viszi el. Ezek könyvek, ruhák, óra, csecsebecsék. Közben azt mondja nem is beszélnek már egymással. De egyébként kedves velem nagyon, jó vele, de sokszor úgy érzem, még a férjére vágyik és én csak apapótléknak kellek a két gyerekéhez, meg hogy ne legyen egyedül és legyen kivel lefeküdnie.
2023. szept. 6. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!