Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 éve mentünk külön az édesany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve mentünk külön az édesanyával. Félrevezetett, hogy védekezik, így kerültem ebbe a helyzetbe. Elmúlt pár évben mindent félretettem a fiamért, de nem látom már értelmét. Milyen új életet kezdeni és hátrahagyni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 15:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Hátrahagyni és elhagyni egy gyereket szívtelenség. Szerintem arra nincs mentség. Mindegy hogyan lett a gyerek, mert nem a gyerek tehet róla.
2023. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha öreg leszel és ez a gyereked vagy mástól a gyermeked még egy pohár vizet se ad, akkor jusson eszedbe, hogy leszartad a gyermeked!
2023. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg a gyereknek, hogy "fiam, nagyon jó érzés volt óvszer nélkül megdugni anyádat, így nem bánom, hogy megszülettél, de na, sok vagy te is meg ő is".
2023. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekeket? Többször is félrevezetett?
2023. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Miert a gyereken bosszulod meg?
2023. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

El lehet válni nyugodtan, de attól még a gyerekeddel/gyermeiddel kéne/illene tartani a kapcsolatot.

Nyugodtan kereshetsz más nőket szexre és/vagy kapcsolatra, élheted az életed, viszont a gyereked/gyerekeid az életedet képezik normális esetben.


Nem szereted őt/őket még egy kicsit se? Ha te nem akartál tőle, vagy egyáltalán soha, akkor miért nem volt opció a vazektómia?


Megcsináltad őt/őket, hogyan lehet nem szeretni még egy kicsit se? :O

2023. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Utólag tudtam meg, hogy öngyilkos akart lenni akkoriban különböző okok miatt. Így utólag értem miért vezetett félre. Mindent megpróbáltam, hogy apjaként érezzem magamat, de nem enged annyi időt tölteni vele.

Voltam ügyvédnél és azt mondta hogy 2 év mire rendeződne bíróságon keresztül egy rendes gyerekláthatás. Úgy érzem akkor más úton nehezítené meg, hogy szoros gyermek-szülő kapcsolat épüljön ki közöttünk.

2023. aug. 26. 15:48
 8/29 A kérdező kommentje:

Mondom, mindent megpróbáltam. Miután megszületett a gyerkőc elvettem. Miután összeházasodtunk kiderült, hogy felhalmozott 6 millió forint kölcsönt a semmire. Nem tudom mai napig hogy csinálta, de akkor értettem meg, hogy az anyagi biztonságot kereste nem feltétlen az anyaságot.

Elváltunk közös megeggyezéssel, de nem tarja be a szabadszöveges szabályokat.

2023. aug. 26. 15:52
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
A gyerek a te felelősséged is, nincs olyan hogy félrevezettek, ha nem akarsz gyereket, neked kell védekezni és pont. Máris nem lenne probléma. Minimum anyagilag felelős vagy érte, ne legyél már féreg, hogy csak lelépsz, mint egy gyáva 💩kupac. Ha megcsináltad, kutya kötelességed gondoskodni róla!
2023. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem lehet kivárni a két évet, vagy valahogyan intézkedni, hogy lásd őket? Lehetetlen, hogy nem tarthatod velük a kontaktust!
2023. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!