Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bevallottam, hogy megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam, hogy megcsaltam, amikor nem is.. Elmondjam az igazat ?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa a kérdés.

Feleségemmel válunk, 2 gyermekünk van..

Keveset vagyok itthon a viták elkerülése érdekében, így ő átkutatta a dolgaimat.

Talált egy sim kártya dobozát, ami a riasztó sim kártyája. Fel is hívta de mivel továbbítva volt hozzám (ha a szolgáltató akar valamit el tudjanak érni) én vettem fel.


Mivel örökké az volt az egyik probléma hogy szerinte megcsalom -- ő konkrét eseteket is fel tud sorolni amiről én nem tudok de ő tudja -- (13 éve vagyunk együtt nem történt ilyen, volt hogy másik nő közeledését visszautasítottam, amit nem mondtam el neki de ennyi) ma rákérdezett hogy mióta tart.. Mondom 3 éve.. És igaz is volt, 3 éve szerelgetek ilyen kis kütyüket, amikor megtanultam programozni azt a modult..

Szóval hagytam, hadd essen nekem, szidjon, vagdalkozzon, felhozott rengeteg alkalmat amikor szerinte én megcsaltam.


Végülis hagytam.. Érdemes lehet elmondani egyszer neki hogy nem történt ilyen, vagy végülis mindegy úgyis elválunk, és soha nem hinné el.


Ki mit gondol erről ?


2023. aug. 28. 21:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Xd hát te nem vagy normális
2023. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami vicc?

Még ha nem lenne gyerek, azt mondom add meg neki az elégtételt, hogy márpedig te vagy a szar. De így?

Tönkreteszed a gyerekeid életét is, mert meggyűlölteted magad az anyjukkal.

Mondjuk mostmár mindegy mit fogaz mondani neki, nem fogja elhinni. Mégis ki hazudik olyat, hogy félrelépett? Én se hinnék neked, hogy ez csak 'vicc' volt. Ezt nagyon elszúrtad..

2023. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Az embereknek eleg sok felelmuk van, te meg poenbol, vandalizmusbol, vagy a fene tudja milyen perverziobol rajatszottal erre a sebezhetosegere. Eleg gennyes dolog. Tedd meg neki azt a szivesseget, hogy miutan elvaltok, ezt a kerdest elkuldod neki, hogy nem csaltad meg, csak a valast akartad minel hamarabb lezavarni. Ne b...d mar szet egy ember onbecsuleset, akit valaha szerettel, egy ilyennel.
2023. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Johetne már a sulikezdés baszki
2023. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen nekem forditva volt.


Párom elment misszioba 4 évre. Alig volt kontaktunk. Hirtelen vitték el.

4 év alatt senkivel nem voltam vele írogattam.

Aztán 4 év mulva jött azzal a dumával ha ennyi idő alatt történt esetleg vmi, nem kell mondani beszélni rola tudjam hogy elnézi megbocsát ne érezzek lelkiismeeetfurdalást ugyanúgy szeret nagyon.

(Hát 4 év az 4 év)


most erre nem mertem azt mondani hogy senkivel nem voltam 4 év alatt, mert ezt még ő se képzeli rolam hogy egy apáca lennék, meg 4 éveket várnék egy pasira. Lehet hülyén is nézne ki az egész.


Csendben maradtam csak.

És nem tudja hogy hü voltam.

És 4 ev mulva olyan volt vele nekem az első szex mintha először csinálnám pasival.

2023. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%
Micsoda egy undorító degenerált teremtmény vagy.
2023. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
#5: Mit gondolsz, ő a 4 év alatt szexelt mással? Ha igen, téged az nem zavarna?
2023. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Háboruban volt az is csoda hogy él. Jah. Hlén nem ezen fantáziálok mint te. Semmi ilyen nincs bennem hogy azt keressem amit te.
2023. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

Lefogyott vagy 10 kilot a szeme zöld volt, mikor visszatèrt meg majdnem fekete..

Nem az latszott rajta hogy agyonk.félte volna magát. Es végig egymàsban tartottuk a lelket. Mikor elváltunk egy keresztet kaptam tőle.(pedig nem vagyunk vni templomos hívők meg ilyen)

2023. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Még egy kis adalék.

Tudom nem mentség, de sokszor voltam meggyanúsítva, alaptalanul.

Kb 3 éve a telefonom le van halkitva mert így tudtam védeni azt ha pár percig nem veszem fel, vagy a kocsiban hagyom, hogy le van halkitva ezért senkinek se veszem fel. Nem érnek el a szolgáltató cégek, nem érnek el munka miatt , nem tudja a futár beadni a dolgokat mert a telefonom néma. Nem beszélek nőkkel, nehogy baj legyen.

Így élek évek óta , védekezem amennyire tudok, egyszerűen eljutottam oda, hogy nem akarok többet menekülni , és kijött belőlem. Eddig bírtam, elszakadt a cérna ami évek óta feszegetve volt.

2023. aug. 28. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!