Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez azt jelenti hogy megerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy megerett a kapcsolat a válásra? : Annak örülnék ha megcsalna, sőt szinte szeretném, mert már nem vagyom rá?

Figyelt kérdés
Más volt még így?
2023. szept. 7. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen nálam is így jelentkezett az ha már szakítani akartam valakivel, hogy legalább ne én legyek az oka, hogy vége lesz
2023. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Mondd el neki inkább! Szimplán szakits és kész nem érzed jól magad és nem akarsz javítani

Ennyire egyszerű, saját magaddal is kibaxol ha húzod az időt

2023. szept. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalna se lépne le hanem bunkózna csak direkt.
2023. szept. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1gyerekkel nem ennyire egyszerű azért sajnos
2023. szept. 8. 07:10
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazad van 2es hogy ne húzzam az időt, viszont először át kell gondoljam a lépéseket.
2023. szept. 8. 07:12
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem éltek akkor nyitott kapcsolatban?
2023. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert a férjem nem akar elengedni.

Ö nem akar megcsalni , ö leuraló, domináns tipus

2023. szept. 8. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted, akkor valóban megérett a valasra.
2023. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar elengedni😂beadod a válókeresetet, aztán szépen elköltözöl. A gyerekelhelyezés is megtörténik. Vállald fel, hogy nem kell neked. Van ilyen, nem bűn kiszeretni a másikból.
2023. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunknos kiderült, hogy én évek óta titokban vártam és ő is, hogy lépjen már a másik, mikor végre bejelentette, hogy el akar költözni, még segítettem is neki, anyagilag is, fizikailag is, még konkrétan költözésnél is cipekedni, mai napig jóban vagyunk, de már mindkettőnk új életet kezdett.

16éven át voltunk házasok, de 19éve voltunk együtt, két gyerekkel akik mikor váltunk már 19és18évesek.

2023. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!