Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért válnak el az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak el az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az emberek érthetetlenek pedig pszihikailag egészségesek. Akár az unokatesom elválnak a ferjuktol.

2023. szept. 9. 18:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az esküvőn örök hűséget fogadnak és hogy rosszban jóban eggyütt lesznek akkor azt miért nem tartják be a nők? Igassagtalan hogy én vagyok pszihikai beteg aki ha egészséges lenne férjhez menne és soha nem válnék el bármi lenne is a körülmény. Az csak kifogás hogy veri anot meg a gyerekeket. Megmondom miért: Magamból kiindulva ( nem tudok szinlelni) egy férfi nem tudja hónapokig eltitkolni hogy agresszív és hizeleg. Én gyűlölöm az unokatesom és nem tudom előtte megjátszani magam egy percig sem akkor egy agresszív férfi hogy tenne úgy mint aki jó és hizeleg hónapokon át és házasság után még rossz lesz? Én ezt nem értem. Ha valaki agressziv az ( meg ha nem is a barátnőjével) azon látszik hogy bizonyos helyzetekben kiabál vagy csapkod vagy másokkal durván beszél és akkor addig nem kell vele összeházasodni míg meg nem bizonyosodik hogy milyen. Hanem lehet vele úgy házasságon kívül élni.
2023. szept. 9. 18:32
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem szeretik már egymást annyira, hogy együtt tudjanak élni.
2023. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Lucifer-666 válasza:
19%
Mert a szexért meg a pénzért voltak együtt stb.
2023. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
mert a szerelem elvakítja őket és elhamarkodják, rájönnek, hogy az együttélés mégsem olyan jó
2023. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem könnyű kiismerni az embereket, akik egyébként folyamatosan változnak. Én közel 60 éve ismerem a feleségemet és tapasztalom, hogyan változtak meg bizonyos lelki, veselkedésbeli megnyilvánulásai. Az örök hűség fogadása egy hülyeség, hiszen a jövőt nem ismerik, csak hát éppen a házasságot, mint olyat éppen a vagyon megtartására találták ki és nem az érzelmek megtartására.
2023. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az unokatesommal úgy volt hogy a férfi már egyszer elvált. Elég háborús válásuk volt és mindig az exfeleseget szidta. Később az unokatesómat, a barátait ellene hangolta mikor ők váltak. Szóval sütötte az esküvőt meg a lakást, 6 hónap alatt megrskudzek addig a kánaánt elhozta úgy hizelgett neki. Vagy 3 hónap házasság után terhes lett és meghagyta a köjköt aminek a férfi nem örült mert úgy gondolta hogy egy válás után kettesbe akar élni unokatesommal hogy csak vele foglalkozzon. Mikor a gyerek óvodába került akkor jött a covid, a gyerek nyűgös volt mert unatkozott otthon mint vel.az anyja home office dolgozott. Az apja elment ide oda meg nem foglalkozott se a gyerekkel se a feleséggel. Az unokatesomnak hiányzott hogy ide oda elmenjenek és az interneten megismert egy főzős csoportot akikkel összebarátkozott. A férj féltékeny kezdett lenni hogy már nem csak vele foglalkozik hanem tartja a kapcsolatot a barátaival. Az egyik csoportbeli férfire rafogta hogy szerelmes az unokatesomba és onnantól csapkodta a gyerek játékait, kiverte a biztosítékot, fojtogatta az unokatesómat míg be nem adta a válást. A tárgyalások is mindennap piszkálta meg karácsony előtt ellopta a gyereket és bezárva tartotta meg uszitotta az anyja ellen. Egy 5 éves gyereket könnyű volt. Bemagoltatta vele hogy mondja mindig hogy gyűlöli anyát. A gyerek érezte hogy az anyja mellett nagyobb a biztonsága és addig sirt míg az apjahazanem vitte mer nem tudott vele mit kezdeni. Se főzni nem tud se mosni, se oviba nem tudja vinni, tisztába se tette soha. Ha 1 órára rábízták olykor akkor pisis volt a gyerek mindig. Nem arra való hogy egy gyereknek alárendelve magát. Azért akarta volna az anyja ellen fordítani a gyereket hogy az anyának fájdalmat okozzon. Nem a gyerek kellett neki. A tárgyalásra meg kettévágtak volna és olyan lett mint egy angyal, beleegyezett hogy anyáé a felügyeleti jog. Március óta minden hétvégén eggyütt vannak és nyomulnak meg bekulne az unokatestvéremmel. De az nem felejti el hogy viselkedett meg hogy az összes barátnőjét elmarta mellőle a hazugsagaival és nem volt hova menjen csak anyuhoz. A vélt barátnői most se beszélnék vele pedig a gyereknek keresztszülei mert elhitték a hazugságot. A férfinek nagyon jó így hogy nincsenek barátok és csak O viszi ide oda anot meg a gyereket és nyomul rá meg tolakodik. Én azt hiszem hogy nem a gyerekért csinál a férfi gyerek programot. Hanem a gyerekem át akarja visszaszerezni az anyát mert nincs az meg egyedül.
2023. szept. 9. 19:20
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Tehát szerinted ebben a házasságban benne kellett volna maradni?🤔 Tényleg mentális beteg vagy.
2023. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A zemberek, amikor szerelmesek, nem gondolkodnak - bár amúgy sem... Nem akarnak megoldást találni a bajaikra, mindig a másik a hibás, holott önmagukat sem ismerik jól.
2023. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
A faszi egy tipikus bántalmazó. Nem véletlen vált el. Örüljön hogy megszabadult tőle.
2023. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%
Van, hogy rosszabbak lesznek az emberek, sőt akinek mentális problémája van, az korral általában rosszabbá válik, ha nem tesz ellene. A kapcsolat elején még kimagyarázza neki a másik fél a red flageket, meg hisz abban, hogy megváltozik az illető, és tényleg az volt az utolsó alkalom.
2023. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!