Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyagiak miatt válik a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak miatt válik a feleségem?

Figyelt kérdés

Jól éltünk, nagyon jól. 1 milliót hoztam haza havonta Ausztriából, neki Anyám át akarta adni a cégét (azonos szakmában dolgoznak) amivel 4-5 milliót keres havonta. Otthagyta feleségem 4 éve a munkahelyét ahol 250 nettót hozott haza és Anyám az évek alatt 1 milliós értékben adott át neki ügyfeleket, közben tanította. Anyósomék nagyon irigyek voltak, folyamatosan suttogtak a fülébe, hogy a vállalkozásból lehet nagyot pofára esni, mi lesz ha beteg lesz, stb. A legjobb az alkalmazotti munkahely az a biztos (Anyósoméknak 8 általánosa van és gyárban melóznak). Addig rágták a fülét amíg be nem jelentette Anyámnak, hogy neki ez nem kell, ő a tudásával elmegy ugyannyi pénzért alkalmazottnak inkább és ott feltornássza magát. Ebből az lett, hogy havi 400 nettót hoz haza és kb semmi esélye előrébb lépni. Közben én elvesztettem az állásomat a saját hibámból (anyagi kárt okoztam cégnek, kialvatlan voltam). Hazajöttem dolgozni, de itt ugyanazért a munkáért én is nettó 400-at kapok. 2 millió helyett 800-ból gazdálkodunk, ami így is nagyon-nagyon jó! Panasz nem lehet! A feleségem részéről azóta ordibálás megy, veszekedés, én nem tudom biztosítani a családomnak, a gyerekeimnak azt a színvonalat ahogy eddig éltünk. Szex azóta nulla, csak az kötekedés. Most meg beadta a válást! Mindig az anyagiakon veszekedik csak.

Főleg, hogy rábeszélte a családja a vállalkozás befejezésére, közben meg a húga, aki 10 éven át recepciós volt, vállalkozást indított, családi támogatással. Kb minimálbért keresett mindig, most meg szó szerint milliókat, nagyon bejött neki! Ügyes volt, de kellett a családi támogatás. Neki nem mondják a szülők, hogy ez veszélyes és menjen el alkalmazottnak. Húga szintén 8 általánosos, feleségem meg diplomás. Ez fájt mindig a családjának sajnos. Most a húga vereti a luxust, jobb helyekre járnak nyaralni mint mi valaha, új autókat vesznek, stb. Feleségem ezen borult ki, erre irigykedik és tőlem várná, hogy én keressek annyit, hogy felvegyük velük a versenyt. Ezt ki is mondta többszöt. Annyira frusztrált, hogy majd kidurran a dühtől. Nekik ezt nem mondja, a családja körében mosolyog. Mindenért én vagyok a felelős.

Ezt így jól teszem ha elengedem? Innen nincs nagyon visszaút, nem?


2023. szept. 11. 12:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez a nő borzasztó, engedd elmenni
2023. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti mondanám neki, hogy anyuka... ha akarsz egy színvonalat, elötted a lehetőség. Vállalj plusz munkát, másodállást. De ha engem még1x emiatt csesztetsz, a bőröndöt keresheted elő....


Én 1napot nem bírnék ilyen nővel eltölteni.

2023. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a pcsába. Hülye a nő. Én rá se néznék többet ezek után.
2023. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy beadta a válást.
2023. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt, miért nem mész másik munkahelyre, szintén külföldön? Érthető a dühe! Másrészt, ettől még gusztustalan a viselkedése...Motiválnia kéne, nem szidni. Orulj neki, h beadta a válokeresetet
2023. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Azért addig jó voltál, amíg a milliókat hoztad haza. Azt gondolom leszrta, hogy kialvatlan vagy és nem tudsz teljesíteni, csak lóvé legyen.


Hülye pcsa... Egy percig se bánd, hogy kidobod.

2023. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha igen, akkor nem kár érte. Szélnek kell ereszteni. Ha nem teszed, akkor befigyel a papucs effektus.
2023. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, menekülj ettől a nőszemélytől. Csak megkeseríti az életedet.
2023. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A feleségem elvárta, hogy minden hétvégén hazajőve még a családjához utazgassunk, ott fizikai munkákban segítsek, házfelújításban. Így hétvégente a gyerekekkel fogalkoztam, Anyósékhoz autóztam, közben házat újítottam fel, majd vasárnap este vissza. Teljesen kipurcantam. Ezért hibáztam. Egy alkalommal majdnem elaludtam a kocsiban is, még jó hogy velem volt a munkatársam. Persze feleségemet ez se hatotta meg. Addig feleltem meg amíg sok pénzt hoztam haza.
2023. szept. 11. 13:42
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
9. Ijj... Hát ezt nagyon elbsztad... De sebaj, fel a fejjel, meglátod, megszabadulsz tőle, találsz ennél sokkal jobbat is, aki majd megbecsül.
2023. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!