Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás kamasszal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás kamasszal?

Figyelt kérdés

Nyugodt, veszekedésektől mentes, elhidegült házasság. Én erzelmileg megcsaltam a férjem, testileg nem. De most már az érzelmi szálnak is vége. Én még megpróbálnám helyrehozni, de ő már nem.

A lényeg: 14-17 éves gyerekeitek hogy viseltêk a válast? Kinél maradtak? Vagy ha gyerekként élted át, hogy viselted?



2023. szept. 16. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

Van hova költözni a gyerekkel?

El tudod tartani egyedül a gyerekedet?

Nézel ki olyan jól, h új palit találj?

2023. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, talán, talán, de ez mennyiben válasz a kérdésemre?
2023. szept. 16. 15:01
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak talán bírod eltartani a gyereket maradjal a fenekeden. Minek szo.patnád szegény gyereket a rossz anyagi körülménnyel.
2023. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
3.-nál a pont! A "talán" nem segít a patika meg a bolt pénztáránál. Sem a villyanyszámla befizetésénél.
2023. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem olvastátok figyelmesen. Nem ên akarok válni. Ên csesztem el, de már nem hozhatom helyre.
2023. szept. 16. 15:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Vagy félreérthetően írtam, bocs. Nem a másikkal akarnám helyrehozni, hanem a férjemmel, de ez már veszett fejsze sajnos.
2023. szept. 16. 15:19
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a férjem sose hagyná, hogy hiányt szenvedjenek a gyerekek. Légyszi próbaljatok a kérdésre válaszolni, köszi.
2023. szept. 16. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Azon múlik az egész hogy te és a férjed hogy viselkedtek a válás alatt (után). Ha már el van döntve hogy válás lesz, akkor azt is lehet intelligens emberek módjára intézni, hogy a gyerekek ne a balhét lássák hanem hogy próbáltok emberi hangnemben megegyezni.

Általában ez az ami nem szokott sikerülni az embereknek, tisztelet a kevés kivételnek.

Stohl András mondta egy interjúban, hogy nekik is kellett kb 2 év a válás után amíg az exeivel normális lett a kapcsolata. Annyira hogy az 50. születésnapján minden exe és mind az öt gyereke a jelenlegi feleségével együtt, egy asztalnál ünnepelt, azóta is összejárnak. Peller Anna és Lukács Miki is úgy néz ki tudnak normálisan válni, úgy hogy még most is együtt dolgoznak.

Hozzáállás kérdése az egész.

Te a magad részét megteszed, de hogy a férjed hogy fog viselkedni az rajta múlik. De ettől függ hogy a kamasz gyerekeid hogy fogják ezt viselni.

Pszichológustól is lehet tanácsot kérni.

2023. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kulturált lebonyolítás lesz, hogy minél kevésbé sérüljenek.

Szerettem volna saját tapasztalatokat hallani.

2023. szept. 16. 15:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Ennyi idős gyerekektől már meg tudjátok akár kérdezni.
2023. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!