Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg ennyi jár 19 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom3 kérdése:

Tényleg ennyi jár 19 év után?

Figyelt kérdés

Épp válófèlben vagyok férjemtől.

Itt hagyott a gyerekekkel az ő házában élünk. Az anyagi javaknál jár az ügyünk, azt állítja az ügyvédje hogy mivel aláírtam egy házassági szerződést, melyben az áll hogy nem követelhetek semmit a férjem ingóságaiból ezért tényleg nem jár semmi. Létezik ilyen? Gyerektartáson kívül semmi sem jár? Valaki segítsen.



2023. szept. 18. 11:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
97%
Aláírtad amit említ az ügyvéd, vagy nem?
2023. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
96%
Ha aláírtad...
2023. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
96%
Olvasd el a szerződést amit aláírtál, abból majd kiderül mi a helyzet.
2023. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Igen, aláírtam. A ház amiben élünk a férjem hagyatékából-örökségéből épült. Minden bútort ajándékba kaptunk. Úgy gondoltam lesz annyira korrekt hogy legalább egy pici lakás vesz nekem amiben el lehetek e gyerekeinkkel mivel a házból is ki akar tenni.
2023. szept. 18. 11:26
 5/80 anonim ***** válasza:
96%

Igen, letezik ilyen, pontosan erre valo a hazassagi szerzodes. Meg a hazassag alatt szerzett kozos vagyonra se tarthatsz igenyt, ha a szerzodesben ez van rogzitve.


A hazassagba bevitt, azt megelozoen szerzett maganvagyonodat visszakovetelheted.

2023. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
91%

Hat, ha alairtad, akkor az ala van irva. A ferjednek semmifele kotelezettsege nincs iranyodba, leszamitva a gyerektartast, mert ugye az nem resze a hazassagi szerzodesnek.


Te amugy mit vittel a hazassagba?

2023. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
92%
Amit hoztál azt viszed. Albérlet.
2023. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
79%

Remélem kamu... ugye az? Ennyire nem lehet valaki sötét.


Ha aláírtad, akkor ez van. Megpróbálhatod ügyvédnél megfuttatni, de igen valószínűtlen hogy neked itt lakás lesz véve, max káosz pár milliót a gyerekekre való tekintettel, mivel amiatt kiestél a munkából stb.


Én nem vagyok híve egymás kisemmizésének, de pont ezért nem írnék alá ennyire egyoldalú szerződést. Ez pont ugyanaz mint amikor az egyik fél munkájából származó egzisztenciát ketté kell bontani és viszi az, aki jóval kevesebbet tesz hozzá.

2023. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
93%
Így nincs igazából miről beszélni, nem jár más, csak az amit te vittél be.
2023. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
26%
Nyolcas vagyok, a kilences egy hülye autokorrekt javítása, ne pontozzatok már a sárga föld alá, légyszi:-D
2023. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!