Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás babával ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás babával ?

Figyelt kérdés

Sziasztok .


Valaki vált már el pár hónapos babával ? Mik a tapasztalatok ,hogyan lett megoldva a láthatóság stb?


2023. szept. 20. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Jelen. Bár kb. 1 éves volt amikor kezdődött a procedúra, és 2 mire kimondták.


Mondjuk a választólista értelmét nem látom itt.


Gondolom nem a láthatóságra gondolsz, mert az azt jelenti, hogy kukás mellényt (láthatósági mellény) adsz a gyerekre.


Ha jól sejtem láthatásról van szó, mi meg tudtunk 2 hetente 1 napban egyezni.

2023. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Láthatás. Ilyen pici baba esetén nálatok vagy máshol, pl. parkban, a te jelenlétedben találkozhat vele, nem viheti el (ha te nem szeretnéd). Ha apai nagyszülő is látni szeretné azt is a te jelenlétedben lehet. Később ahogy nő a baba megegyezés kérdése, nem tudom milyen kortól engedik, hogy elvigye külön programra, gondolom olyan 1 éves kor körül már semmi akadálya. Stb. alatt mit értesz? Javaslom, hogy keress minél gyorsabban egy válóperes ügyvédet.
2023. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 te honnan tudod, hogy a kérdezõ az anya? Nekem nem jött le.
2023. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megérzés - kérdező, nő vagy férfi? :D
2023. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ffi nem válik babával, hanem simán válik. Nekem egyértelmű
2023. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5 miért, nem ketten hozták össze, és nem ketten a szülei?
2023. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem a ffi szoptatja. A babat az anyaszokta etetni,anyamarad vele cseden például.

Nyilván az anyaval megy a gyerek babaként

2023. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És az apa mit csinál? Megy elejteni a mamutot, míg anya babázik, később meg bogyókat gyűjtoget? 😅


Én ismertem apát aki otthon maradt gyeden annakidején, csak akkor még ez olyannak számított primitívebb körökben mint melegnek lenni.


(Az "anyaszokta", és "anyamarad" szavakat nem ismerem)

2023. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8akkor nehez eset vagy ha nem tudod kilogikázni a szavakat.

Mert így nyilván mindenbe belekotsz nehez egyutt lenni vkivel akinek nem forog jol az esze. Nem azért de tenyleg igy van 💯

2023. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 Egyrészt nem kilogikázni akarom, hogy mit akarhatott a másik közölni, hanem elvárom, hogy ha én megtisztelem a másik felet azzal, hogy rendesen írok, elvárom viszont is ezt.


Ez érvényes az ékezetek használatára is.

Három féle ember nem használ:

- az igénytelen

- a buta, aki képtelen a magyar nyelvet telepíteni

- lusta, aki rest az alt+shiftet lenyomni


Nem azért de tenyleg igy van 💯


P.S. Te is inkább a fakanál lehetsz a késtartóban, ha csak az utolsó zárójeles mondatom ragadt meg, a többit előtte meg nem sikerült értelmezni.

2023. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!