Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miután beadtatok a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután beadtatok a válást elköltöztetek a gyerekkel? Ha nem/vagy ha nem lehetséges? -akkor milyen volt, hogy birtatok ki egy fedél alatt amíg szétválasztanak, milyen volt a kapcsolat köztetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szimpla intelligencia kérdése és mindig az adott pártól függ, mennyire tudják kezelni a helyzetet. A legtöbb esetben sajnos az ego hajtja az embereket és ott próbálnak keresztbe tenni a másiknak, ahol csak lehet. Nagyon kevesen mérik fel, hogy mindannyiuk (de legfőképpen a gyerekek) érdeke, hogy a folyamat békésen kerüljön megoldásra.
2023. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
A gyereket csak akkor viheted el, ha a másik fél ezt tudomásul veszi. Annak a gyereknek az otthona az eddigi közös lakásotok, és ha önhatalmúlag elviszed, rendőrséggel is visszahozathatja a másik szülő. Éles helyzetben, ha pl. a másik szülő napi szinten bántalmaz, akkor a gyerek elhelyezéséről ideiglenes döntést lehet kérni sürgősséggel a bíróságtól.
2023. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ti hogy csináltatok akkor?
2023. szept. 20. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon kemény időszak volt ez. Ősszel adtam be újra a papírokat, és több, mint egy évig egy fedél alatt kellett élnünk 3an. Sokszor sírva mentem be dolgozni is...A kisfiammal csak az apja ordítozását hallgattuk napi szinten. Mivel a tulajdonjog 50%-a az övé, így kirakni sem tudtam, iszonyat nehéz időszak volt. Novemberben költöztünk el, azóta változás nem történt (nem lehet vele megbeszélni semmit). Most vissza kell költöznünk, mivel nincs más választásom, és előre félek, mi lesz majd. Fogalmam sincs, hogyan oldom ezt meg..


Szóval kérdező, kitartást kívánok!

2023. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, mi nem váltunk el, ha nekem címezted a kérdést. Csak a gyerek elvitele megütötte a szememet, gondoltam, ezt jobb volna jogilag helyre rakni.

Ha a gyerekelhelyezésben megállapodtatok, akkor nyilván nem támaszt kifogást a férjed, ha a gyerekkel együtt költözöl el.

2023. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

#2

Ez így nem igaz. Én az engedélye nélkül jöttem el az egy éves gyerekkel. Annyi hogy amég nincs végzés, addig az utcáról, óvodából, iskolából büntetlenül elviheti, de a másik lakásából még rendőrrel se.

2023. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
#4 Tudom, hogy ez már semmin nem változtat, de áruld már el kérlek, hogy hogyan tudtok ennyire félreismerni egy embert? Mindig meglep, hogy olyan kapcsolatban vállalnak az emberek gyereket, akik nem is ismerik a másikat. Hiszen ha ismerted volna, feltételezem, nem vállalsz gyermeket egy ilyen emberrel!? Tényleg érdekel!
2023. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszolút jogos a kérdés. 8 évvel fiatalabb, tapasztalatlanabb voltam, és ugye szerelmes is. A kisfiamat imádom, örülök, hogy megszületett, a múltbèli hibákból pedig tanultam ugyebár. Most 32 vagyok, talán még nem késő 😅
2023. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4# miért kell visszaköltözzetek,tenyleg érdekel engem is ..

Mi vezethet odáig hogy visszamenj ha már elvaltatok?

Megélhetési problémák miatt? Köszi előre is a választ

2023. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
A bűnös unokatestvérem nem költözött el. Először elvált utána meg négy hónapig eggyütt vagyis egy házban éltek majd 5 hónap múlva ment anyuhoz. Először külföldre akart menni de a gyereket nem engedte ki az apja és akkor jött be anyu hogy oda megy.
2023. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!