Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez valakinek váló ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valakinek váló ok lenne vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

A férjem eléggé bunkó és arrogáns velem az utóbbi időben. Nekem az előző kapcsolatomból már van egy kislányom. A férjem édesanyja nem kedvel sem engem, sem a gyerekem, mert nekem endometriózisom is lett időközben, amit műtöttek, és az utolsó kezelést kell már csak kapni, de félek a továbbiaktól, mert fog. gátló miatt sem akarok meghízni, ha már eddig sem sikerült.

Bevallom, már nem akarok több gyereket. Miután az anyja csúnyákat mondott a kislányomra, ma mondtam a férjemnek, hogy nem szeretnék karácsonyra menni a szüleihez, főleg ezek miatt a dolgok miatt. Ő mehet nyugodtan. Erre mondta a férjem, hogy akkor nem jöhet karácsonyra a gyerekem. Ez nagyon rosszul esett nekem. Ok joga van ezt mondani, de megbeszélni sem lehet vele semmit sem normálisan. Fontolgatom a válást, de az a baj, hogy csak nettó 300 körül keresek és albérletet így fenntartani nem tudok vagy nagyon nehezen. Mellesleg gyereket nem is engednek egy élhető albérletbe vinni, pl ami fel van újítva. Miután szétmentünk a gyerekem apjával, akkor is albérletbe mentem és nem volt könnyű olyat találni, ahova a kislányomat vihettem volna. Semmilyen nagyszülői segítségem sincsen. Teljesen egyedül vagyok mindenre. Apám említette meg a múltkor, hogy esetleg lakás önerőre tudna adni, mert az apai nagyszüleim elhunytak és feleződik a testvérével a ház. Ez is olyan, h aput ismerem, úgysem segít, így erre nem számítok. Megértem a férjem is, hogy gyerekre vágyik, de mondtam neki, h én meg már nem, mert sok minden eltört már bennem. Úgyis nekem lesz nehéz, mert albérlet mellett félre tenni nem fogok tudni semennyit sem. A ház meg az övé, ez nem kérdés, hogy onnan nekem semmi sem jár. Kislányom apja azt mondta, hogy a helyemben elmenne albérletbe és ne aggódjak azon, hogy februárig, amíg a próbaidő lejár mi lesz, mert ha nagy gáz van, amíg nincs másik munkám, úgysem engedné meg, hogy utcára kerüljek.

Mindenesetre én teljesen össze vagyok törve. Nem azért, mert olyan szerelmes lennék a férjembe, de lehet én vagyok rosszul összerakva, hogy egy orvos férjtől menekülök lassan. Megint egyedül lebonyolítani mindent, költözésestől, mellesleg van 3 cicám is, egy kisebb mentett és őket nem lehet vinni albérletbe. Tudom, ez így butaság, de akkor is...Nagyon el vagyok keseredve, mert a munkámat is meg akarom tartani, csak februárban jár le a próbaidő (minisztérium) és még csak november van. Így nem merek hirtelen felindulásból albérletbe menni. Csak félre értés ne essék, a gyerekem 50-50 %-ban van az apánál és nálam. Az biztos, hogy a férjem anyja nagyon fura volt már a kezdetekkor is: kérés nélkül kitakarított, átrendezte kicsit a szobát... a személyes dolgaimat máshova rakta... ezen rettentően kiakadtam még az esküvő előtt. Jelenleg úgy vagyok vele,hogy 34 évesen inkább vagyok egyedül biztos munkával és akkor inkább nem eszek, de legyen lelki nyugalmam és a gyerekemet ne bántsa szóval senki sem. A gyerek mindenek felett áll és ezt nem tűröm el a férjemtől akkor sem, ha orvos ha nem orvos. Jelenleg egy kiégett arrogáns embert látok benne, aki megy a vakvilágba és mindent nekem kell helyette otthon is csinálni, mert segítség címen szétcseszi a konyhát és takaríthatok újra. Lehet , hogy soha többé nem lesz már senkim sem, de ezt így nem ...



2023. nov. 6. 13:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem fújod fel, tökéletesen váló ok. Még a nehézségeidde együtt is.

Nagyon sajnálom a helyzeted.


". Jelenleg úgy vagyok vele,hogy 34 évesen inkább vagyok egyedül biztos munkával és akkor inkább nem eszek, de legyen lelki nyugalmam és a gyerekemet ne bántsa szóval senki sem. "


Teljesen egészséges gondolat, csak tartsd is be.

2023. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nyilván kisarkítottam. Én is vágyom egy társra, akivel megértjük egymást ,szeretjük egymást, de ez most nekem így nagyon sok. Itt lényegtelen, hogy orvos-e a férjem. Elég nagyképű, érezteti is velem , hogy én csak egy bölcsész vagyok és amúgy nem zavarja ( hmmmm). Ne egy adoniszt képzeljetek el, hanem egy 174 cm-s kicsi duci embert, ami nekem szintén nem volt kizáró ok, mikor hozzámentem... de ez borzasztó... másokkal sem merem megosztani, mert sok mindenki eddig csak azt erősítette meg bennem, hogy igen legyek egyedül örök életemre..
2023. nov. 6. 14:08
 3/36 A kérdező kommentje:
Biztosan ki van égve ő is, mert az osztály, ahol dolgozik szétesőben van. Nekem az első diplomám főleg a pszichológiai megsegítéséhez kapcsolódik és mondtam neki, hogy kérjen segítséget, ha úgy érzi neki ez sok és nem tud ezzel megbirkózni. Sajnos volt alkalmam belelátni a munkájába és abba is, hogy milyen intrikák vannak ott, ezért is váltottam akkor.
2023. nov. 6. 14:11
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nagyképű, érzéketlen, az anyja pedig egy büdös gyökér. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, egy biztos, egyedül jobb lesz, talán anyagi szempontokat véve nem, de hidd el, a nyugalmatok bármit megér.
2023. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Hat az anyagiak az egyetlen, ami a kapcsolat fenntartasa mellett szol. A kovetkezo kapcsolatba ugy menj bele, hogy nem lehet gyereked, az egy csomo problemas kerdest megold.
2023. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám, mint a huzat.
2023. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

"Kislányom apja azt mondta, hogy a helyemben elmenne albérletbe és ne aggódjak azon, hogy februárig, amíg a próbaidő lejár mi lesz, mert ha nagy gáz van, amíg nincs másik munkám, úgysem engedné meg, hogy utcára kerüljek."


Miért nem beszélsz vele mégegyszer és ha tényleg komolyan gondolja lelépsz?


Másik megoldás vársz februárig és közben keressel albit.

2023. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Borzasztó az anyja. Tavaly, amikor voltunk karácsonykor, többször kiemelte, hogy szakorvos lett a férjem (akkor lett meg a szakvizsgája)Én meg 3. diplomámat csinálnám, de így ez nehéz. Hát mindegy... az a helyzet, vidékre van kihelyezve a minisztérium ezen ága és itt sem könnyű az albérlet. 100 ezer +rezsi az élhető.
2023. nov. 6. 16:29
 9/36 A kérdező kommentje:
7-esnek: fogok még vele beszélni. Azt mondta, nem gondolta, hogy ilyen lesz a férjem. Nyilván a közös gyerekünk miatt is fontos neki, nem miattam, mert semmit sem kívánunk visszaállítani egymás kapcsolatában, hogy nyugalma legyen a kislányunknak. Tudjátok, a férfiak mindig panaszkodnak, hogy nem tudnak a nők gondolatában olvasni. Én mindig mondtam a férjemnek, hogy ha pl elmegyünk sétálni, bemehetünk abba a cukrászdába , ahol cukormentes süti van.. most mondtam egy példát...erre tegnap is baktattunk és eszébe sem jutott volna megkérdezni... pl ezekből is már annyira elegem van, hogy nehogy már ki kelljen harcolni heti egyszer egy ilyet.. a másik meg. hogy mindig nekem kellett szervezni minden programot... Szilveszterkor amióta együtt vagyunk nem mentünk el sosem.. jó, tavaly ügyelt, ez tiszta sor, nem is ezzel van baj, mert ezt tudomásul veszi az ember. Az a baj, hogy nekem nagyon fáj a lelkem, mert akivel előtte voltam, nagyon szerettem, de neki meg én nem kellettem. Hát összetett az az egész és csak abban bízok, ha most ennyire lent vagyok, lesz még jobb is.
2023. nov. 6. 16:39
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha különmész tőle csak jobb lesz.
2023. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!