Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért húzza az időt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzza az időt a volt feleségem?

Figyelt kérdés

Már egy éve elváltunk, már csak vagyonmegállapodás kapcsán kellene aláírni egy papírt ügyvédnél. Már nem beszélünk hónapok óta, csak emiatt. Le van beszélve, hogy külön írjuk alá, én már rég aláírtam, de ő mindenképp együtt akarja. Én viszont nem akarok vele találkozni már. Egy-két hónapja már azt mondja, hogy majd elmegy nemsokára, és aláírja ő is, de azóta sem tette meg, pedig szóltam már neki én is, meg az ügyvéd is.

Fél éve van új párja, tehát nem hiszem, hogy azért csinálja, mert akar tőlem valamit.

Nem mennék bele, de neki még nálam is jobban érdeke, hogy alá legyen írva, tehát semmilyen anyagi előnye sem származik abból, hogy húzza az időt, ez biztos, ezért nem érti az ügyvéd sem. Szerintetek mi állhat a háttérben?


nov. 15. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezz rá, én nem tudom. Lehet nincs rá ideje, kedve?
nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

Dacból nem vagy hajlandó találkozni vele, pedig akkor aláírná?

Gratulálok a makacsságodhoz.

nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom az okot, de ilyenkor (ÉN úgy tudom.) kérhető a bíróságtól, hogy hasson oda.
nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Fél éve nincs ideje és kedve úgy, hogy neki lenne a legjobb, ha alá lenne írva? Igen, dacból, mert elég csúnyán átvert, megcsalt, és nem szeretnék vele találkozni, elég volt a válóperen. Ezért is beszéltem meg az ügyvéddel, hogy külön írjuk alá, azt mondta, semmi gond, mehet így. A volt feleségem viszont együtt akarta mindenképp, és mióta látja, hogy ez nem megy megígérte, hogy majd elmegy egyedül, de azóta sem teszi meg. És 10 perc autóval tőle az ügyvéd, tehát nem egy nagy távolság.
nov. 15. 15:57
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Dacból, persze. Mert nem akarsz vele találkozni.

Én amúgy ebben a helyzetben mégis csak felvenném a pléhpofát és szerveznék vele közösen egy ügyvédlátogatást, legyen meg a boldogsága, csak írja már alá a rohadt papírt, hogy tudjak haladni. Tudom, hogy kellemetlen neked, de van az a cél. Ennél kb 2000-szer kellemetlenebb szitut vállaltam be a cél érdekében és bevált.

nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

--

Itt nem a miért és a feleség az ok, hanem te, még ha rosszul esik is amit olvasol, bár ez nézőpont kérdése.

Tehát ha egy éve elváltál akkor miért zavar téged, hogy ő miért húzza ezt a történetet?

Nézz mögé, milyen érzés áll mögötte, és ezzel dolgozz magadon.

A többi nem számit, hogy miért húzza, a lényeg, hogy neked ezt mit jelent, téged miért zavar stb, mert addig amig ezt a érzelmet nem likvidálod az életedből addig, folyamatosan ehhez hasonló „megoldandó” feladatokat fog a rendszer dobálni..

nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én belül még szeretem azok ellenére, amit tett. Ezért sem akarok vele találkozni. A válóperen is amikor találkoztunk vagy az volt, hogy próbált rávenni, hogy maradjunk barátok, vagy nekem rontott, hogy mekkora utolsó szemét vagyok. Egyszer fel is hívott késő este, és folyamatosan szidott, meg győzködött, hogy ő milyen jó feleség volt, miközben volt már új párja. Na ezért nem szeretnék újabb találkozót.
nov. 15. 16:19
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Így viszont a célod nem fog teljesülni.

Ezt tartsd szem előtt!

nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Találkozz vele, írja alá aztán cső. Akármi is történik akkor, amint kilépsz az ajtón törlöd, tiltod mindenhonnan. Sajnos vagy nem, ez az egyetlen megoldás. Tudod, ő tudja hogy te szenvedsz és szabadulni akarsz tőle. Ő meg elmebajos és azt sem tudja pontosan, hogy kit vagy mit akar. Ha te nem lépsz akkor évekig is képes lesz ezt csinálni.
nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Lehet ahogy viselkedik még ő is szeret téged, azaz szeretitek egymást még mindig, annak ellenére, hogy van párja, és azért húzza és veled akar találkozni, mert látni akarja, hogy még mindig szereted, őszintén?- ez a meccs még mindig nincs lejátszva kettőtök között.

Lehetséges a megcsalás is bosszú volt, hogy figyelj már végre fel rá…talán elhanyagoltad több figyelmet igényelt volna tőled stb stb…

Mindaddig amig menekülsz a helyzettől addig üldözni fog, hajlandó lennél e dolgozni magadon, hogy a helyzet változzon?

nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!