Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Semmi előjel nélkül bejelentet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi előjel nélkül bejelentette a feleségem, hogy válni akar? Ismersz bárkit, akivel ez megtörtént?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg, tudomásom szerint nincs senkije vagy nagyon jól titkolja.


Nincs közös ház/lakás, nincs közös autó, nincs hitel. Ő nem akart. Utólag már tudom a kapcsolatunk első percétől kezdve a válásra készült.


Van egy gyermekünk, kizárólagos láthatást és gyerektartást akar.


nov. 16. 16:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Mindig van előjel, csak sokan nem figyelnek se a partnerükre, sem a kapcsolatra magára. A rövid leírásod alapján, az egész kapcsolat ingatag lábakon állt, csak homokba dugtad a fejed, most meg itt azt kommunikálod, hogy nem volt előjel.
nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Neked kell tudnod, hogy hogyan teltek az elmúlt évek együtt, volt-e mindkettőtök számára elegendő minőségi együttlét szabadidőt és szexuális együttlétet tekintve!? Meghallgattad-e vagy csak hazamentél esténként és elnyúltál a kanapén? Beszélgettetek-e eleget kettőtökről és az igényeitekről!? Valami előjel biztosan volt, olyan nincs, hogy valaki boldog a házasságában, de hirtelen válni akar, minden ok nélkül.


Amikor elmondta, hogy válni akar, mit mondott pontosan? Nem hiszem, hogy csak annyi volt, hogy :"Szia, milyen napod volt? Ja, amúgy válni akarok, további minden jót!"

nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Voltak tünetei, hogy vége lesz csak nem vetted észre.
nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Mindig van előjel. De tudom, nagyon könnyű abban ringatni magunkat, hogy nem volt.

Mostanában történt, hogy egy 45 év körüli nő ismerősöm aki 10 éve panaszkodott a férjére legalább ennyi ideje nem is szexeltek és még csalta is a férjét. És most hogy a gyerekük már a saját lábára ált, a férj szakított vele. És teljesen ki van akadva hogy őt hogy elhagyta a férje és nem volt előjele a dolognak. És el is hiszem hogy ő tényleg így gondolja ebben a pillanatban.


Az is meglehet hogy azért érzed, hogy nem volt előjele, mert már olyan régen éltetek a fos kapcsolatban hogy az tűnt normálisnak . De ez törvényszerű. Mármint egy 20 éves kapcsolatban ha elválnak a felek, akkor annak a kapcsolatnak valószínűleg már az utolsó 2-4 éve elég szar volt. Ha meg pl egy 5 éves kapcsolatnak lett vége akkor ott az utolsó fél-1 év már szar volt. Nem megy ez a egyik pillanatról a másikra.


De ha értelmes ember vagy, akkor egy időután rájössz hogy voltak jelek. De attól még örökre gondolhatod azt hogy váratlan volt. És biztosan váratlan is volt tényleg. Ez olyan mint mikor a hozzátartozódról tudod hogy megfog halni pár hónap múlva, ott vagy vele ápolod, felkészülsz rá, de azért egy picit akkor is lesz egy váratlanság érzés, amikor tényleg meghal.

nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
24%
Nöként mondom hogy tuti hogy van valakije... lehet te nem vetted eszre de hidd el hogy van..32/N
nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt előjele... mondod... aztán felsorolsz egy jópárat:D
nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elejétől arra készült volna, hogy majd elhagy, nem megy hozzád, hogy utána majd a válással bajlódjon. Logikátlan, mivel azt írod, hogy semmi közös vagyonotok nincs.
nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
9%

Ezen az oldalon ne kérdezzél ilyet, mert úgyis te leszel a hibás. Csak meg kell nézni a pontozásokat.:)


Egy házasságban nem jeleket kéne figyelgetni, hanem kommunikálni egymással. Sajnos a mai nők többségéből az egyenes gerinc, és a nyilt kommunikáció egyszerűen hiányzik.

Ha nem tetszik valami, továbbáll a p.csába, úgyis jön majd egy másik hülye, te meg találgassad csak, hogy mi baja volt.

nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
#8 Igen, marha fontos a kommunikáció, de mindkét fél részéről. Ilyen szempontból igenis hibás ő is, hogy marhára nem kommunikáltak egymással, mert akkor vagy nem jutottak volna el idáig vagy nem érné meglepetésként.
nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is majdnem ez a helyzet, de én nő vagyok. Én milliószor beszéltem vele. Mondtam boldogtalan vagyok, változtassunk, mit szeretne, menjünk el terápiára de oda sem akar. Bulikba ott hagy, aláz stb. Szóval én adtam jeleket nem is keveset és vagy kismilliószor beszéltem vele...

Nálatok nincs semmi jel? Valami csak van. Mi lett más?

28/N

nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!