Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen esetben mire számíthatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
A feleségemmel felvettük Babavárót 2019-ben, a CSOK-ot(2021-ben) és bevállaltunk 3 gyereket. Viszont nem született meg 1 sem és el szeretnénk válni egymástól. Az ingatlant nem szeretnénk elveszíteni. Anyósomnak van 1 ingatlanja amit eladna(kb 30 millióért), hogy megtartsuk a jelenlegit. Abból a pénzből ő adna nekem x összeget és a kettejük nevére kerülne az ingatlan. A hitelünk kb 40 millió mindennel együtt. A kérdésem azaz hogy válás esetén mennyi büntetésre számíthatunk?

nov. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok jártas a témában de valami olyasmi rémlik, hogy büntető kamat.


Tévedés jogát fenntartom.

nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerződéseket olvassátok át, abban szerepel az azonnali büntetés és a büntetőkamat összege.
nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A felvett hitel piaci kamatozásúvá válik egészen 2019-ig visszamenőleg.
nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

A babavaro piaci kamatozasuvá válik, plusz az eddig kapott kamattámogatást egy összegben vissza kell fizetni.

A CSOKot nem tudom így, de az ugy tudom még nagyobb szívás.

Meg mar nem azert, de anyosod adná el a saját ingatlanát mert ti felelőtlenek voltatok?? És vele mi lesz? Ok hogy egy szülő ha tud segít, de ez már túlzás. Én is bebuktam a babavárós házasságom, de ezt nem lenne pofám elfogadni.


Menjetek be egy bankba, és érdeklődjetek. És ha nem muszáj papíron ne válljatok el

nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom ha orvosi gond van babánál akkor elengednek vmi kamatot
nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!