Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekes feleség ellen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes feleség ellen ?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyok a feleségemmel. Még együtt lakunk de már nincs koztunk semmi. Sajnos a kapcsolatot a beteges féltékenység és a manipulatív viselkedés tette tönkre. Sehova se mehettem, semmit se csinálhattam mert ha még is elmertem menni akkor jött a hiszti, meg a vita. Igazából mindenen. Ha a barátaimmal elakartam menni egy szombat délelőttre focizni vagy billiárdozni mindig azzal jött, hogy na majd megnézlek. Mivel ciki volt ezért inkább elsem mentem. Van egy munkatársam aki boldog házasságban él, a férjét is ismerem és jóban vagyunk. Ez sem tetszett neki, ezért elkezdett fenyegeti hogy bejon a munkahelyemre és ott fog patáriázni.


Most már nagyon meguntam ezt, ezért elkoltozom. Mindenkivel megszakítottam a kapcsolatom, senkivel sem beszélek inkább nemnakarok kellemetlenséget. Ő azonban meg van győződve, hogy van valakim. Attól félek ha elkoltozom nekiáll fúrni, balhézni a munkahelyemen illetve ilyenek.


Mit tudnék tenni vele ? Nyilván nem zárhatom be.. egyszerűen nemnormális. Sosem csaltam meg és okot sem adtam erre az egészre. Ha volt no ismerősöm mindig közöltem és ő eltiltott mert ha nem akkor jött a balhé. Ami kellemetlen ezért inkább hagytam..


dec. 27. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ess túl a balhén, hamarabb szabadulsz és legközelebb már ismerkedés alatt ha kiderül hogy valaki manipulatív attól ezer km-re menekülj.
dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Te hogy tudtad feleségül venni? Ez nyilván nem hirtelen lett ilyen súlyos.
dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Mit tehetsz? Le kell szarni, de tényleg, had idegeskedjen. Már semmi köze a dolgaidhoz. A viselkedése az ő szegyene, nem a tiéd. Akik ismernek téged, úgyis melletted lesznek.

Vagy van egy másik módja. Nekem is volt egy exem, aki hasonló kaliber volt (csak én voltam a nő, ő a férfi, és nem voltunk házasok, 2 évet voltunk együtt). Szakítás után hat hónappal is még zaklatott. Egyszer reggel találkoztunk a villamoson, és hisztérikusan felkérdezett, hogy mit keresek azon a járaton reggel (az új páromtól indultam aznap reggel). Remegett meg könnybe lábadt a szeme, tiszta beteges volt. Leráztam, majd írt egy regényt ismét, hogy találkozzunk, mert boldoggá tudna tenni még. Elszakadt a cérnám, leírtam, hogy engem nagyon boldoggá tettek tegnap este, el se tudja képzelni mennyire és mekkorával. Azonnal tiltott, az utcán láttam párszor, nem is köszön. Szóval meg is alázhatod.

dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már sok rossz, toxikus kapcsolatot megéltem (ha-ha, micsoda flex :')) ezért én azt javasolnám, hogy engedd magad úszni az árral.


"Attól félek ha elkoltozom nekiáll fúrni, balhézni a munkahelyemen illetve ilyenek."


Ettől nem tarthat téged ketrecben. Költözz el, és akkor hagyd, hogy csinálja a balhékat. Elmondom miért, ha ő tényleg ennyire gyenge érzelmi intelligenciával rendelkezik, és ennyire vehemens, akkor tök mindegy mit csinálsz, ha fejeden pörögsz ő akkor is balhézni fog, ha balhézni akar. Az egyetlen fegyvered, ha nem adod alá a lovat. És pár kellemetlen hetet vagy hónapot beáldozol, ahol majd magyarázkodnod kell a kollégáidnak vagy bárkinek a környezetedből, de a lényeg, hogy ne érezze azt, hogy ezzel bármit is elér. Nyilván az emberek nem hülyék, tudni fogják, hogy ez gáz a nő részéről, és kis idő múlva majd hátba veregetnek, hogy jaj de jó, hogy megszabadultál tőle.


Ő meg egy idő után majd belefárad, vagy feladja, vagy igazából tök mindegy mi lesz vele, nem a Te dolgod.

dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen kollégáidnak meséld el, miért válsz, illetve ha van portaszolgálat, akkor szólj, hogy ne engedjék be az ex nejed, mert csak balhézni jön.
dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy csak ideig-óráig tudnád lenyugtatni. Az első "gyanús" jelre kezdődne elölről az egész hiszti.

Én is ott hagynám, ha ilyen párom lenne. Nem lehet így normálisan élni, ha ennyire bizonytalan valaki a párkapcsolatában.

Ha bemegy a melóhelyedre, és cirkuszolni kezd, a portás kipenderíti, ne aggódj. Nem téged égetne le, hanem saját magát.

dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bántalmazó kapcsolat tehát, amiben te vagy az áldozat. Nézz utána a kapcsolati bántalmazás természetrajzának. Sokat megtudsz majd a feleségedről, aki nyilván valami gyerekkori traumája miatt lett ilyen sérült, amit neki kellene felismernie és megoldást (terápiát) keresnie rá. Szerintem kezdd el mondani neki, hogy ő egy bántalmazó és kérjen segítséget szakembertől.

Csak érdekességképpen jegyzem meg, hogy nálad is lehet valami hiányosság önismeret terén, mert általában áldozattá az válhat, akinek az önértékelése nem elég stabil, ott is rossz gyerekkori minták, traumák miatt. Neked is sokat segítene a vezetett önismeret abban, hogy kijöjj ebből és többé ne válhass sem az ő, sem más áldozatává a jövőben.

jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy esély van rá, hogy ő már (akár többször) megcsalt téged. Sajnos ismerős ez az mániákus önigazolás, hogy biztos neked "is" van valakid.


Ne legyen igazam, de esélyes. Amúgy tedd helyre. Ez nem élet.

jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vazul65 ***** válasza:

8-as, a komám pont így járt. Az asszony csalta és őt vádolta ezzel.

Lelépett, anyának kellett a pénz, visszacsalta, goto 1.

tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!