Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elakarok vallni de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok vallni de félek ujrakezdeni ?

Figyelt kérdés

Több kérdést is tettem már fel, azonban nekem ez a gyakorikerdesek olyan mint egy anonim kutatás ezért nézzétek el és köszönöm a válaszokat előre is !


Van egy házasságom ami az én szempontomból több sebből is vérző, azonban mindig azt érzem, hogy rossz döntést hozok.

Joideje együtt vagyunk együtt élünk de nem külön.

Ami nekem probléma, az a folyamatos számonkérés, hiszti, tiszteletlenség a részéről.


Szeretnék elköltözni, azonban ő a szüleivel akar maradni. Ennek oka egyszerű, szerinte nem tudnék egy családot fenntartani külön lakásban ( hitel vagy albérlet miatt ).

Ettől nekem teljesen elment a kedvem, ez amolyan utolsó utáni dolog.

Nem érzem magam férfinek.


Nem mehetek sehova, nem csinálhatok semmit. Ha elmennék valahova ellenőrizget, ha nem veszem fel akkor már egyből számonkér, pedig rögtön visszahívom sokszor.

Mindenkire féltékeny.


Sosem csaltam meg, sosem volt viszonyom. Sajnos azonban észre vettem magamon, hogy sokszor azt érzem, hogy ezeken felül annyira sivár az egész, hogy képes lennék rá.


Gyakorlatilag több minden miatt is érzem ezt. Mivel nincs külön életünk a szülőktől, így az intimitás teljes hiánya van. Csak a szobában tudunk együtt lenni, akkor is csendben.


Kb 2 hónapja tart ez a semmi. Már semmi sincs köztünk. Én itt lakok, február 1. tudom átvenni az albérletet. Nem vagyunk rosszban, de jóban sem.


A körülöttem lévő emberek mindegyike tudja milyen a kapcsolatunk, sokszor munkahelyen is hallani ahogy fröcsög és magyarázkodnom kell. Ez miatt mindenki rossz véleménnyel van, bohócnak érzem magam.


Sokszor megkapom, hogy azért élek vele, mert kitartanak a szülei. Ez sem segít a helyzetemen.


Az ő oldaláról nem tudok nyilatkozni. Amit én érzek a pénz és a bizalmatlanság ami közénk állt.


Így hogy itt állok a küszöbön félelmet érzek. Közben tudom, hogy ha vissza táncolok akkor megint mindenki hülyének fog tartani. A kollégáim és én is magamat. Tudom, hogy 1 nap múlva már megint minden bajom lenne, hogy ellenorizget, hogy hívogat, hogy sehova se mehetek, ennek fejében minden barátom azt mondaná, hogy ne bohockodjak nem fogom sose megunni és ne farasszam őket.


Volt valaki így? Hogy ezt érezte? Ti mit tennétek?


jan. 6. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Keresd elő a golyóidat, és légy férfi, állj a sarkadra, és keress egy normális nőt.
jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék elköltözni, azonban ő a szüleivel akar maradni.

Febr. 1-én költözöl. Vagy költözik veled, vagy nem.

Ennyire egyszerű.

Az ő oldaláról nem tudok nyilatkozni. Amit én érzek a pénz és a bizalmatlanság ami közénk állt.

Nem tudjátok megbeszélni? Ha nem, akkor tényleg semmi dolgotok már egymással.

jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"ő a szüleivel akar maradni"

Maradjon.

Add be a válókeresetet.

jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek mindhárom előttem válaszolóval.

Ha mindennek ellenére vele maradsz, akkor viseld.

jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez régen se lehetett jobb, csak akkor még nem láttad ennyire a negatívumokat ebben a helyzetben.

Én bérelnék egy szobát, hogy ne legyen annyira megterhelő anyagilag a költözés, miután a hová költözzek részt elrendeztem megvárnám míg elmegy dolgozni és szépen elcuccolnék. Este megvárnám a munkahelyeme előtt és elmondanám, hogy szükségem van egy kis időre, míg átgondolom hogyan tovább, mert így nem tudok tovább veled élni. Pár hét a meglévő feszültségek nélkül elég, hogy átgondoljátok mindketten, hogyan tovább. A telefont munkaidőben nem venném fel neki. Egyébként amit észrevételként hozzá tudok még fűzni, hogy soha semmilyen helyzet nem tudná azt kiváltani belőlem, hogy a másikat a munkahelyén vagy mások előtt vonjak felelősségre. Egyszer sem, nemhogy olyan rendszerességgel, hogy a kollégáid előtt ez neked kínos legyen. Biztos hogy van még más probléma is vele, de nekem ez már elegendő ahhoz, hogy semmiféle közösséget ne vállaljak egy ilyen terrorizáló stílusú emberrel. Sok sikert az újrakezdéshez! Vele vagy nélküle, majd eldöntöd. Amit viszont ne felejts el, hogy felnőtt ember vagy,dolgozol, felelősséget tudsz vállalni magadért. Nem egy 2-3 gyerekes nő vagy, akinek semmiféle jövedelme, kilátása és nem csak a saját érdekét kell nézni. Rosszabb helyzetbe nem fogsz kerülni, kint most vagy.

jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

"Ennek oka egyszerű, szerinte nem tudnék egy családot fenntartani külön lakásban ( hitel vagy albérlet miatt)."


És igaza van? Mert ha nem tudtok megélni önállóan, akkor valóban, hogy akartok elköltözni és gyereket vállalni? Ebben nincs igaza?


Költözz el és kész, ő meg eldönti majd, akar-e veled menni. De ha tényleg nem tudtok gyereket vállalni így, pedig akarnátok, akkor meg el kell fogadni, hogy nem közös a ti utatok.

jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Költözz el már most. Nem értem eddig miért nem tetted/tettetek?


Elkoltozol es meglatod mert elore mi sem látunk.

Te elmész aztán ö csinál amit akar. Ha majd akkor ugy döntesz hogy tenyleg jobb nélküle elvallsz. De valszeg jobb lesz nelkule mert féltékeny, igy semmi jót nem latok bele

jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szeretnék elköltözni, azonban ő a szüleivel akar maradni."

Egy házasság két ember szövetsége és közös élete.

2!!

Majd aztán jöhetnek gyerekek.

De se szülők, nagyszülők, testvérek, senki más nem fér egy házasságba, csak 2 ember.

Ha nem akar veled költözni, vége, válás.

jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő már megcsalt téged...


Ez így meg nem élet. Értem, ha rossz érzés, hogy egyedül leszel, de ez annál is rosszabb.

jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!