Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apukaként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apukaként mennyi fizetésből lehet megélni itt Budapesten?

Figyelt kérdés

A válás szélére sodródott a házasságom, a nettó bevételem havi 300e körül mozog. Akárhogy is számolom, ez még az éhenhaláshoz is kevés. 2 gyermekünk van, nagyobb közös vagyon, lakás nincs.


Elvált apukáktól kérdem, nektek mennyiből sikerül nem éhenhalni?



jan. 29. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Ennyibol azert nem fogsz ehen halni, csak nem jutsz semmire
jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha én egyedül élnék albérletben, nekem biztosan kellene egy 400-500 ezer forint közötti fizetés. Egy párnak min. 300-350 ezer forint fejenként.
jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha gyerektartást is kell fizetni, akkor minimum a duplája kéne, hogy te is megélj valahogy egyedül.
jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen igaz, a gyerektartás... Akkor tényleg több kell, mint amit leírtam.
jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak szobát tudsz majd bérelni szerintem,ezen felül ugye a gyerektartást azt fizetni kell,marad minden másra kb százezer forintod. Autót nem fogsz tudni fenntartani az biztos,bicikivel ha eljársz akkor kenyéren és vízen el tudsz lenni hó végéig.
jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Más munkahely?
jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem azt kerdezed hogy hogy fogod a gyerekeid gondját viselni ilyen fizuval?

Miért csak magadra gondolsz? ja értem , a lényeg hogy te legyél jól de vajon ilyen fizuval hogy tudod finanszírozni a gyerekeid igenyeit?


Gondolom te is a csók miatt csináltál

jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Költözz el... Ilyen fizut vidéken is össze tudsz szedni, ahol a lakhatás kb feleannyi.


Viszont ha meg Pesten laksz, a kocsi totál felesleges, nem is értem miért írták feljebb.


Egyébként ez minimálbér kb, szal ha ide tudtál írni gondolom írni olvasni tudsz, ergo bármilyne tanfolyamot elvégzel találsz jobban fizető melót.

jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
#8 Te hol élsz amúgy ahol nettó 300 000 a minimálbér?? A 2024-es magyar minimálbér 178 000 forint,csak szólok. 8 órás munkaidőben természetesen. Az az elcseszett magyar valóság hogy idehaza a minimálbér duplájából is kb csak vegetálni lehet.
jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
A minimum gyerektartas 50.000/ gyerek most már, úgyhogy albérletben kb.600.000
jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!