Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vagyok lusta elválni? T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok lusta elválni? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
febr. 15. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Erre én is rájöttem. Csak akkor lehetsz boldog ha magaddal rendben vagy. Ha nem haragszol, nem hibáztatod magad.
márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lusta vagy, hanem nem mersz kilépni a komfortzónádból. Ami pedig az embernek nem az, ami jó, hanem az, amit már ismer. Kezdetnek nagyon jó, hogy dolgozol magadon! Ha nem vagy jól lelkileg, nem is tudsz semmit építeni magad körül. Egy házasság pedig azért - valljuk be - egy folyamatos munka. Adj időt magadnak, magatoknak, egyáltalán nem biztos hogy helyrehozhatatlan.
ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam: a házasságért már mindent megtettem, a másik fél semmit. Én is magammal kezdtem így, mert arra legalább volt ráhatásom…, aztán amikor már felkapartam magam a földről, nekiláttam az egésznek. Jobb lett volna korábban, a gyerek miatt, mert 2,5 éves volt már, mire elköltöztünk, ha korabban teszem, természetesebb lett volna számára szerintem, de nem volt semmi erőm. Pont ezért amúgy, mert nemcsak beleöltem a kapcsolatba, de még azt is láttam, hogy hiába…! Ez nagyon felőrölt.
ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!