Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után szokás még kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után szokás még kapcsolatot tartani a volt házastárs rokonaival, barátaival?

Figyelt kérdés
Nekem a rokonságomban előfordult olyan, hogy a rokonom párját jobban kedveltem, mint magát a rokont és válás után sajnáltam, hogy többet nem találkoztunk. Vagy olyan is volt, hogy vidékiek többször mentek pesti rokonhoz és nála szálltak meg, mert szép nagy háza volt, elfértek. Viszont miután elváltak és a férfi, aki a rokon volt elköltözött, már nem nagyon akartak menni többször, pedig a volt felesége utána is mondta, hogy szívesen látja őket. Lehet azért mégis megvan az, hogy válás után a rokonság is inkább a sajátja mellett foglal állást. És baráti körbe sem nagyon hívnak két olyan embert, akik együtt voltak, de elváltak, vagy egyiket, vagy másikat.

márc. 10. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú házasság (20+ év), három gyerek után, egy rokonom exfelesége pl. el szokott jönni temetésre.

Egy másik rokom tartja vele a kapcsolatot és ottalvós vendégségbe is elmegy hozzá évente egyszer, annak ellenére, hogy már nem úgy családtag. Azért a három közös gyerek eléggé a családunkhoz köti, bármi is van.

márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak gyerekek, akkor szoktak kapcsolatban maradni más családtagokkal. Egyébként nem szükséges.
márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Sogornom jobb kapcsolatba van a ferjem volt felesegevel, mint a ferjemmel, meg kb mindenki csaladtagnak tartja, sogorom el is hivta nyaron az eskuvojukre. Nekem furcsa, persze nem szabhatom meg, ki kivel tartsa a kapcsolatot, de nekem akkor is idegen.
márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol gyerek van, az eléggé bonyolítja a helyzetet. A volt házastárs szülei továbbra is a nagyszülei maradnak, ha van nagynéni/nagybácsi, unokatestvérek, ők továbbra is azok lesznek. Ez sok esetben kínos helyzetek forrása lehet, különösen az új házastársak számára.
márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!