Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokat kérek? 4 feltétel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat kérek? 4 feltétel, hogy a házasságban maradjak..

Figyelt kérdés

A válási megállapodás az ügyvédnél van, nemsoká megyünk aláírni.. nehéz ez, mert az ember x évet bán, mégha rossz is volt az utóbbi időben a kapcsolat.. Mindenki részéről voltak hibák. Egyet tudok, boldog párkapcsolatban szeretnék élni, és neki is ezt kívánom. 4 dolgot kívánnék tőle, amin ő teljesen ki van akadva, hogy nekem küzdenem kéne nem feltételeket szabni. Nem tudom, ez a 4 feltétel sok-e?


- Tisztelet (nyilván kölcsönös)

- Egyfajta alázatos viselkedés (nem köp, nem kiabál, ilyesmi pl..)

- Ne állandóan a múlt hibáival jöjjön, megbántam/nem tudok rajta változtatni

- Közösségi oldalán jellemző volt (tiktok), hogy mások olyan szavait, hogy "Szeretlek" nem utasította el egyáltalán - ez nem maradhat.


Nem avatom szentté magam nyilván, én is megkérdeztem, neki mik a feltételei számomra, de úgy érzem csak olyanokat mond, "Én küzdjek érted, miközben te nem teszed?" és hasonlók, meg hogy én 100% nem szeretem, előre eldöntöttem mit akarok, és a saját kényelmemet nézem csak, azért szabom ezeket...



márc. 18. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Benne maradnál a kapcsolatban feltételek nélkül
Tartanád magad a feltételeidhez
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jönnek maguktól dolgok és kérned kell külön, minek bsznád el még több idődet? Nem érzed jól magad, szóval felesleges ilyenben benne maradni
márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz a házasságban maradni?
márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gergelice16 ***** válasza:
100%

Szerintem a tisztelet magában foglalja a maradék 3 feltételt is.

Egyébként lehet, hogy erre az esetre már ez nem segítség, de a tiszteletnek a kapcsolat alapjában benne kellene lennie. Normális esetben az első ilyen eset után jelezni kell, hogy ez nem oké, amit csinál. Ha képtelen megváltozni, akkor (nem kellene hozzámenni) el kell válni.

márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy köp? Leköpött?


Milyen hibákat követtél el a múltban amiket folyton felhoz?


Hány évesek vagytok, hogy olyan sz.rságok mint a "tiktok" bármit is befolyásol? (egyáltalán minek van telepítve?..)

márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az a válási megállapodás?
márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


1. Nem érzem jól magam, egyáltalán perpill..

2. 18 év, két gyerek, de anyagilag nem vagyunk egymásra szorulva

3. Igazad van, persze követtem el én is hibákat, véletlen sem vagyok ártatlan, de úgy voltam vele, hogyha már ilyen helyzet van, akkor fektessük már le újra a játékszabályokat, és csak úgy tovább.. Igen, mivel szeretem magam, ami talán nem baj, szeretném hogy boldog legyek, és ezekhez szeretnék ragaszkodni, csak picit elbizonytalanít, amikor pl. a gyerekeket "bedobja" mint manipulatív tényezőt.. hogy mennyire rossz s vagyok.

4. Egy veszekedésünk során 3x arcon köpött (egy órán belül - ott tört meg valami).. igaz én is csúnyát mondtam rá..

márc. 18. 10:28
 7/13 A kérdező kommentje:
5. vagyonmegosztás - nem nagy értékű a házunk, a lényeg hogy egyáltalán soha nem kell fizetnem gyerektartást, és a ház 50-50% helyett 100%-ra az övére kerül. Ez mindenkinek jó, az ügyvéd is kiszámolta.
márc. 18. 10:29
 8/13 A kérdező kommentje:

4.


Milyen hibákat követtél el a múltban amiket folyton felhoz?

- Volt hogy egy nővel írtam (sose csaltam meg), ez hiba volt

- Elmentem külföldre dolgozni CHF hitel miatt, nem vettem fel mindig a telefont


Hány évesek vagytok, hogy olyan sz.rságok mint a "tiktok" bármit is befolyásol? (egyáltalán minek van telepítve?..)

- ez a poén 40 közelében..

márc. 18. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Kik írkáltak neki hogy szeretik és mi az, hogy nem utasította el? Milyen Tiktokja van? :D


Szerintem ez így értelmetlen amúgy. Nem konkrét dolgokat írsz, lehet ő sem tudja, min kellene változtatni. Mármint nyilván az konkrét, hogy ne köpjön le (lol), de a tiszteletlenségnek ezer más megnyilvánulása lehet és senki nem úgy viselkedik, hogy minden lépése előtt gondolkodik öt másodpercet, hogy hmm, ez vajon hogy fog esni a másiknak. Ő ilyen. Inkább egy párterápia, ha komolyan gondoljátok.

márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogyha itt olyan dolgok történnek, mint arcon köpdösés, akkor mi a túrónak akarod kierőszakolni a tiszteletet, mikor egyértelműen nem tisztel. Eljátszhatja meg mondhatja, de legbelül szrba se néz. Minek akarsz ilyen kapcsolatban/házasságban benne maradni? Én nagyon szeretem a férjemet, de csak egyszer köpne le, utána soha többé nem látna engem. Te meg legkrváztad, szóval te se tiszteled őt, mert akit tisztelt, azzal nem csinálsz te sem ilyet. Szerintem váljatok el. Mindkettőtöknek az lesz a legjobb.
márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!