Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be lehet-e bizonyítani hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet-e bizonyítani hogy a párom megcsal-e netes "ismerősei" valamelyikével?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy a párom egyre többet ül a számítógép előtt. Én nem vagyok híve ennek a családromboló és antiszociális tevékenységnek.Ismerőseinek száma is nap mint nap több lesz és mind-mind ellenkező neműek közül kerülnek ki. Nemrégiben rajtakaptam hogy irogat valakinek,és mikor megkérdeztem ki az "csak egy távoli ismi" mondatot vágott a fejemhez!! Létezik valamilyen módszer arra hogy megtudjam mit csinál a számítógépén?
2010. okt. 26. 08:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Hát én csak egy ilyennel tudok segiteni: megnzitod ay oldalt, es megnzomod a Ctrl+H betűt. És akkor oldalt ki fogja irni, hogy milyen oldalakat nézett.
2010. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Jaj elnézést a z-t és a y-t felcseréltem.:D
2010. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
50%

Jól értem, nem is az a kérdésed, hogy megcsal-e a párod - ezt te már eldöntötted - hanem hogyan bizonyíts be valamit, ami talán nem is igaz? Érdekes ember vagy, nem irigylem a párodat. Ha valaki engem akarna ennyire kisajátítani, mint te, gyorsan kiérdemelné az "ex" titulust...

...és ne haragudj: "családromboló és antiszociális tevékenység"... :DDD

2010. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
62%
nem tudom mi a vicces "családromboló és antiszociális tevékenység" ebben, mert szerintem is tényleg az.
2010. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
67%

,,megtudjam mit csinál a számítógépén?,,

Keresi azt,amit Benned nem talált meg vagy már elveszített....Találd meg Te,hamarabb,mint Ő.....

2010. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
56%

utlsó 8:47-es nincs igazad.

Ha egy férfi/nő többet lóg a neten mint a családjával/párjával foglalkozna, az gyanús. Én is nyomoznék, vagy megkérdezném, hogy miért lóg egész szabadidejében a neten!

2010. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Szerintem mindannyiunkban ott a félsz,hogy vajon mi lenne ha .............!!??Attól még hogy én gyanakszom és szeretném megtudni hogy a párom kivel mit és hogyan "csinál" a neten,ehhez asszem jogom van,mivel nem kis ideje vagyunk együtt !!

Az elöttem szólóhoz lenne olyan kérdésem, hogy nem tudom mit szólna hozzá ha egyik napról a másikra kiderülne hogy a párja akár hülyének is nézheti ?!

Sztem nem igy nyilatkozna erről ahogy leirta!!

2010. okt. 26. 08:55
 8/52 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy valaki ismerősöket szerez, éppen ellenkezője az "antiszociális" tevékenységnek. A kérdező gyakori nézője lehet a különféle "sók"-nak, és nagyon tudományos akart lenni. A véleményem nem változott róla: egyszerűen ki akarja sajátítani a párját...
2010. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor te is nagyban üzöd ezt a tevékenységet, hogy igy nyilatkozol !!

Ha a gépen böngészgetne és nem csajokkal irogatna azt elnézném,de igy kicsit más a helyzet nem gondolod ??

2010. okt. 26. 08:58
 10/52 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak elkeseríteni de nekem ez a szitu nagyon ismerős. Mi majdnem 2 évig voltunk együtt.

Az egyik barátnőm fenn volt egy társkerőn akivel mindent megbeszélünk, de ők nem ismerték egymást. Egyszer mikor fenn volt ezen a társkereső oldalon odahívott engem is. Hogy neki valahonnan ismerős ez a srác de nem tudja hogy honnan és én hátha tudom hogy ki az.

Tudod ki vigyorgott a monitoron????

Igen az akkori barátom. Majdnem megbolondultam, hogy hogy lehette ennyire naív. (250 km-re lakott töllem így bármikor megtehette én meg naívan elhitte hogy vele képzeli el az életét) Nyomozgatni kezdtem és kiderült hogy körülbelül 25 féle társkeresőn volt fenn. Beleértve a szexpartner keresőket is. A közösségi portálokon 600-nál több bomba nő volt az ismerőse. Az MSN-jén 200-nál több csaj volt felvéve.

Mikor szebesítettem a tényekkel csak anyit mondott hogy azok nem is igazi nők! PFFFF

Ma már egy boldog kapcsolatban élek!!!!

Mindezt azárt írtam le mert ugyan nem biztos hogy megcsal de én felkészülnék erre az eshetőségre is.


Egyébként hogy viselkedik veled? Törődő? Változott mostanában?

2010. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!