Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felkeresnétek vagy inkább nem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresnétek vagy inkább nem ?

Figyelt kérdés

10 évig voltam együtt a volt feleségemmel. Már 4 hónapja elköltöztem, a válás be van adva, folyamatban van. Ő sosem jön el, nem tudok vele beszélni. Ügyvédet küld, ő képviseli. Én léptem ki, mivel sajnos van egy traumám és ez miatt nem tudok normális kapcsolatban létezni. Erre időközben pszichologus segítségével jöttem rá. Mára már tudom, én tudom is kezelni. A tünetek, hogy folyamatosan olyan emberekhez kapcsolódok, akik elérhetetlenek. Hajlamos vagyok keverni az igazi szerelmet azzal, hogy függök emberektől. 10 év alatt nem történt ilyen a kapcsolatomban de sajnos a végén igen. Én elkezdtem függni egy nőtől, aki semmilyen jelet nem adott, ezért otthon nem is voltam jelen. Ez miatt költöztem el, ez miatt válunk el, mert nem tudom boldoggá tenni a volt feleségem. Egyébként mint embert szeretem. Ezen felül nem működött egyébként sem. Ő folyamatosan lenézett engem, sok sok idegen embernek úgy nyilatkozott, hogy ő tart el, miatta vagyok az aki, ha nem lenne akkor nem lennék senki. Ezeket a viták után mondta mindig. Mikor eljöttem ezekkel és azzal, hogy már nem vagyok boldog, indokoltam meg. Nem akartam bántani és végülis nem egy másik nő, hanem saját betegségem miatt jöttem el. A doki szerint ilyen vagyok, sosem leszek képes boldog lenni egy normális egészséges kapcsolatban, mindig az fog kelleni, ahol félnem kell, hogy elhagynak. Időközben kiderült ez a dolog, mivel egy közös barátunknak meséltem erről aki elmondta a feleségének, ő pedig úgy adta tovább, hogy én szerelmes vagyok egy másik nőbe.


Ekkor beszéltem utoljára a volt feleségemmel. Mivel tudom, hogy ez nem szerelem, ez nem erről szól, ez csak egy saját hiba, amiben nem akartam megnyomorítani, gyereket vállalni, továbbá rabolni az idejét, ezért kiléptem.


Ha nem ez a nő hanem másik akkor másik iránt függnék. Nem a nő miatt költöztem el.


Ő nem tudja ezt, hogy nekem van egy ilyen problémám, nem beszéltem neki erről, szóval most azt gondolja, hogy én más miatt hagytam ott. Ez butaság.


Most nagyon sajnálom őt, sokszor akart békülni, de a többi probléma miatt és ez miatt sem akartam.


Azon gondolkodom, felhívom, találkozom vele, elmondom neki ezeket, aztán örökre eltűnök az életéből.


Sajnos más miatt sem működne így nem békülni akarok. Ő nagyon anyagias, semmi másról nem szól csak arról, hogy ki mennyit és mikor költött. Mindent adjak vissza, amit kaptam tőle, valamint ,, reméli , hogy éhen halok, mert ennek a nőnek úgy se elég a fizetésem ".


Keresnétek a helyemben?


márc. 29. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném fel, békénhagynám őt és a múltat.
márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Alapban azt mondanám megérdemli, hogy tudja nem más miatt hagytad el. De annyira rosszindulatú veled szemben, hogy most inkább azt mondom hagyd.
márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd inkább, kezd új életet és koncentrálj a gyógyulásra. Nekem fura, hogy a pszichológus ezt így kijelentette, hogy kész te ilyen vagy, sosem fogsz tudni normális kapcsolatban éni. Hagyjuk már, az én pszichóm azt mondta, hogy igenis lehet ezen segíteni. A kötődési sérüléseket igenis lehet gyógyítani. Hosszú idő, kitartó terápia kell hozzá, de egyébként kapcsolatokban gyógyul az ember (ahogy sérül is) Egy biztonságos kötődésű emberrel való kapcsolat sokat tud segíteni. Ne add fel, igenis lehet normális párkapcsolatod, csak olyan partner kell hozzá, neked meg nagyon sok belső munka és önismeret. *Egyébként helyesen: emiatt és nem ez miatt.
márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is bízom benne, hogy talán majd jól tudom magam érezni akkor is, ha nem függök beteges mód másoktól.
márc. 29. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!