Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felvennétek a kesztyűt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennétek a kesztyűt, vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több kérdést írtam már ezzel kapcsolatosan, azonban napról napra történnek új dolgok. 4 hónapja már nem élek együtt a feleségemmel, a valóper már zajlik, nincs semmi közös vagyonunk, tartozás, gyerek, semmi.

Egy ideig próbálkozott vissza édesgetni, azonban én már nem akartam ezt. Ő azt hiszi más miatt hagytam ott. Egy ideig hallgattam, hogy a haverjaim, egy ideig hogy a rokonaim, egy ideig, hogy van valakim. Most a fülébe jutott, hogy ismerkedek, ezért minden körülöttem lévő nőt, még a barátaim is, elkezdte piszkálni. Amelyik házas vagy kapcsolatban van, azoknak írogat, hogy biztos velem kavar a nő. Ez miatt senki se akar már velem szóba állni, jogosan.

Multkor találkoztam egy nővel, nem tudtam, hogy kapcsolatban van. Mikor megtudtam eljottem, azonban a volt / még jelenlegi feleségem végig követett vagy követtetett, majd levideozott minket, megkereste a nőt és írt a párjának. Aztan meguntam és egyedül kimentem egy pusztára. Ott is voltak gyanús dolgok, szóval lehet magannyomozo, vagy gps. Nemtudom... ahogy hazaertem már írt is, hogy mond meg az aktuális k.rvadnak hogy mindenki tudni fogja hogy megcsalja a párját.... pedig semmi se történt, másnap egyedül voltam.


Ezt megelőzően mikor valaki teletömte az agyat hogy én más miatt hagytam ott, felhívott, hogy mennyire szar ember vagyok és hogy éhen fogok halni, de ő ezt boldogan végig fogja nézni.....


Mi a sz.rt csináljak?? Már azon gondolkodom hogy elkoltozom valami másik megyébe... de most én meneküljek?? Semmi nincs koztunk, semmi köze hozzám de bárkivel találkozok már nekem ciki, hogy figyelnek. Utána én tartom a hátam mert mindenkinek próbál bekavarni..


ápr. 1. 14:44
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kérjél rà tàvoltartàsit.
ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Jelentsd fel, simán kimeríti a zaklatás fogalmát. Gondolom rájött, hogy anyagilag rosszabbiul jár és vissza akar szerezni, hogy tovább pumpolhasson. Tipikus nő...
ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap az első doldog legyen, hogy bemész a rendőrségre. Remélem megvannak a fenyegető üzenetei, mindet be kell mutatni.
ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs kimondott oka. Sokkal jobban keres mint en, semmi oka ezt csinálni. Utalnia kéne, nem függött tőlem semmilyen téren. Érzelemről pedig nincs szó. Kvázi nem értem.... ebben látja az örömöt, hogy ha be tud kavarni. Nem is nekem, hanem mindenki másnak akivel én szoba állok.
ápr. 1. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A válóperes tárgyalás során kérjed a távoltartást.
ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért zajlik 4 hónapja a válás?

A munkatársamnak sem volt közös vagyona, hitele vagy gyereke a férjétől és még 3 hónap sem kellett és kimondták a válást.

Én a helyedben tényleg elköltöznék, de nem miatta hanem magam miatt!

Mert tényleg írtál már ki kérdést róla, így látszik hogy te sem tudsz tőle megszabadulni még gondolati szinten sem.

Rajtatok tényleg csak az segítene ha kimondanák a válást és te számára ismeretlen helyre költöznél. Mindenhonnan letiltanád és új életet kezdenél. Mert így csak egymást mérgezitek. Ebből a stresszből lesz hosszabb távon a sok ilyen olyan betegség. Kell ez neked?

A dilinyós nő tetteit nem tudod befolyásolni (ezen a típuson a távoltartási végzés sem segít). Viszont a saját életed a te kezedben van. Költözz el ha másként nem megy!

ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!