Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben lévő férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő férfival ismerkednétek ?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi. Nem keresem tudatosan a páromat, túl tettem magamat a volt házasságomon. Közös megegyezéssel válunk, ügyvédek segítségével. Mindent aláírtunk, időpontra várunk. 5 hónapja külön élek már. Nem regisztráltam sehova, azonban az utcán láttam egy nőt, akivel közös volt a szimpátia. Úgy éreztem, nem akarom elszalasztani, leszólítottam és most ismerkedünk. Ez nagyon friss, holnap fogunk először találkozni. A beszélgetést a személyes találkozóra hagytuk, azonban ő sejti ezt. Kicsit fél tőle ahogy érzem a szavain. Nem akarok neki hazudni, szerintem ez az élet velejárója. Nincs gyerekem és érzelmeim sincsenek a volt feleségem iránt .


Akik hasonló cipőben jártak. Mennyire hátrányos helyzet ez ? Nyilván embere válogatja. Kicsit tartok az elutasítástól.


Egyébként eddig úgy tűnik, minden rendben zajlik. Szimpatikusak vagyunk egymásnak


ápr. 21. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván embere válogatja."

Ez így van de én ismerkednék veled a nő helyében. Ahogy írtad folyamatban vannak a dolgok, külön élsz, érzelmek már nincsenek. Nekem nem lenne ezzel problémám.

ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bízom benne. Egyébként minden más tényleg működik. Érzem a közös szimpátiát, csak attól félek, hogy túlgondolja .
ápr. 21. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy őszinte. Ennyi.
ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön éltek akkor nem gond.
ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, mi az, hogy válófélben.

1 óra beadni a válást.

Beadtad vagy nem?

ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha közös megegyezéssel váltok, mihez kell ügyvéd?

A bíró annyit kérdez: El akar válni? Igen. És ön el akar válni? Igen.

Ilyenkor még az 5 hónap várakozás is indokolatlan, ehhez lehet, hogy bírósági végzés sem kell, elég az anyakönyvi hivatal.

ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Be van adva. A közös megegyezes nem arról szól, hogy akartok válni igen , igen. Azért az ügyvéd, hogy minden amiben megegyeztünk le legyen írva. Én alairtam, ő is. Az ügyvéd beadta. Jelenleg a tárgyalási időpontra várunk.
ápr. 21. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkednék. Külön éltek, gyerek sincs aki általi találkozások felfrissítenék újra és újra a kihülőben lévő érzelmeket...
ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!