Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire hosszú és fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hosszú és fájdalmas a vàlás folyamata?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 11 éve vagyunk együtt de az utóbbi 2-3 évben már csak vergődünk együtt a mindennapokon. Viták, külön alvás, nem beszélgetünk semmiről, csak a munkáról ami közös vállalkozás. Én ki szeretnék lépni de jelenleg nem állunk úgy hogy a jogos fizetségem megkaphassam. Abban maradtunk hogy mèg maradjak kicsit amíg a cèggel annyira kijövünk a vàlsàgbòl hogy bár valamennyit ki tudjak venni a 8èvnyi munkàmbòl. Ez màr 2 hònapja így van, úgy èrzem hogy sosem jön már el az idő… ès mindent a 0ròl kezdeni, távol az otthonodtòl …nehèz, nem tudom hogy mennem vagy maradnom kène? Mindeközben 2 hete veszitettem el a kutyám, ami szintèn szönyen megvisel, ès nincs senkim akivel megoszthatnám az èrzèdeimet.

#kapcsolati válság #Vagyonelosztàs
máj. 12. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A válás csak a szerető fél számára fájdalmas. Az aki már nem szereti a másikat, annak csak megkönnyebbülést jelent. Te szerintem csak félsz újat kezdeni. Kényelmes a régi rosszban. Magad előtt tolod az egész nagy kakit... Kit érdekel, hogy milyen nehéz lesz vagy mi... Igyis úgy is változás lesz, de ha tovább húzod, akkor sokkal rosszabb lesz, és nem a válás, hanem az elvágyódás. Ha nem megy a cég, akkor ajanld fel, hogy vagy vásároljon ki, vagy jelentsen csödőt, aztán menjen mindenki a saját maga útján...
máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Allig vártam,hogy vége legyen.
máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!