Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen nőről? Miért nem sajnálja senki az elvált apákat?

Figyelt kérdés
15 éve váltak el (nem 3.miatt),ahol tud keresztbe tesz a volt férjnek az utolsó utáni bőrt is lehúzná róla .A férfi erejéhez méltón támogatta mindig a gyerekét ,és támogatja most is .
2010. nov. 30. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Bosszúszomjas és megkeseredett.

Szánalomra méltó teremtés.

2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Számít az hogy kinek mi a véleménye?Attól nem változik semmi.

Az iylen nők tetűk

2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem ő tehet róla, ilyen rohadt szemétládának született.Nem tudom, miért van ez, de egyesek élvezik, ha megkeseríthetik valaki életét, vagy abba is belekötnek, hogy levegőt vesz.

Azt nem tudom, hogy az elvált apákat(inkább férjeket) miért nem sajnálják.Gondolom, azért, mert sokan hiszik,hogy a pasi megcsalta a csajt és akkor válás, stb....De ez nem ilyen egyszerű.Eleve oka van annak, ha valaki megcsal vkit (feltéve, hogy nem egy tetű), de azért ha nem a pasi a hibás, én még akkor is csak olyat hallottam, hogy szegény asszony mi lesz vele....Ez hülyeség, a házasság/válás két emberen áll....

2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tetris ***** válasza:
50%

Na, azért nem kellene látatlanba elítélni a nőt. Van egy mondás: Hallgattassék meg a másik fél is!

Biztos lenne neki is hozzátennivalója.

2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Valóban szánalomra méltó és erősen bosszúálló. Valószínűleg azóta sem szeretik vagy ha talált párt magának, akkor az ugyanolyan lehet mint ő.

Nem sok öröme van az biztos. Az ilyen nőt egy kiegyensúlyozott férfi tudja normális mederbe terelni. Neki sem jó, gyakorlatilag egy tönkrement ember, aki segítségre szorul. De nem segít már neki senki.

2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
A férjem exe is egy szarkavaró volt, mindaddig, amíg össze nem házasodtunk. Azóta kuss van arról az oldalról. Mindenképpen visszaakarta szerezni, mikor meg ott volt előtte, nem törődött vele.
2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak nők, férfiak is vannak ilyenek. Aki nem tud egy válás után lábraállni és ebbe éli ki magát egy sérült, sebzett ember marad. Egy új párkapcsolat megnyugvást hozhat, ha egyáltalán 15 év után még van valaki aki együtt akar élni egy rosszindulatúvá vált emberrel.
2010. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Ne röhögtess,az a pasi,akit sajnálgatni kell,az nem férfi.

Ha hagyja,hogy az ex 15 éve belekotyogjon az életébe,akkor baromi trehány,vagy egyáltalán nem zavarja.

Az erejéhez méltó támogatás,meg lehet egy pár cipőre nem elég,az meg ugye teljesen"normális",hogy apukák minimálbérre bejelentve fizetnek havi 10000-et,aztán még nekik áll feljebb,hogy mit akar az ex.

2010. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetris ***** válasza:
49%
Én most készülök "ilyen" nő lenni. Ha egyszer elváltunk, én leperlem róla még a gatyáját is! Nem sajnálom!!!
2010. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sok nő örülne szerintem havi 40 E ft gyerektartásnak ,ami ugye anyukának megy,és ki tudja mire költi ,de nem is érdekel .Ezen felül a gyerek ruházva ,táboroztatva stb van .Azért annak van valami fúrcsasága hogy azóta sincs párja a drágának,mert ahogy kiismerik minden pasi lelépett mellőle de rögtön .Most meg hogy jön a karácsony egyből emeltetni akarja a gyerektartást,mert a papiron csak 25000.- volt anno megállapítva .Mert apukának bejött egy örökség meg egy vállalkozás .Szégyen !
2010. nov. 30. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!