Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idöbe kerül 1 vállás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idöbe kerül 1 vállás? Ugy átlagosan?

Figyelt kérdés
és ha vki beadja a válopert az esküdhet egy másik országban???
2011. jan. 11. 19:22
 1/6 anonim válasza:

max egy év.

A szüleimnek ennyivolt, és ők nem sokat marakodtak. Az uncsitesóimnak 2.éve megy, és ott elég szemét játszmák mennek.

Ha békés és mindenben gyetért a két fél akk lehet csak pár hónap!

Remélem segítettem!!

2011. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:

Az a baj ezekkel az átlagokkal,hogy sok összetevője van, ugyanis függ a megegyezéstől,a gyerekek számától és a helyi bíróság leterheltségétől -de hogy mondjak is valamit,pl mindenben megegyeztek és nincs gyerek,lefuthat akár egy hónap alatt is egyetlen tárgyaláson,ha van szabad időpont.


Amíg viszont nincs hivatalos elválás,addig természetesen nem esküdhetsz meg másik országban sem,az csalás lenne nemigaz?

2011. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz helyesen írni, akár Angliában, vagy Németországban is újra házasodhatsz. De így csak Egyiptomban.
2011. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most komolyan kérdeztem???én irbe akarok megint házasodni:)vannak gyerekek is de ökis jönnének velem:)az elözö párom nagyon genszter volt olyanyira h most a bötönöket járja:(((szal én nem akarom h hivatalosan meg amugysem h 1 ilyen ember legyen az apjuk a gyerekeimnek nekem pedig a férjem...mi 1 ujj életett szeretnénk kezdeni egy másik emnberrel...ha vmiért a vállás nem jönne össze 1hammar akkor én irországban öszetudok házasodni a mostani párommal???
2011. jan. 11. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Közös megegyezéssel, ha nincs gyerek, 3 hónap. Ha van gyerek, fél év, mert először békítő tárgyalás van. És ha közbe esik egy nyári szünet, akkor annyival több.
2011. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és amíg nem válsz el, sehol sem házasodhatsz!
2011. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!